Tieto populárne seriály už čoskoro opustia Netflix. Na ich zhliadnutie máte už iba pár dní

Populárne seriály od Marvelu opustia Netflix už koncom februára. Podľa všetkého prejdú na konkurenčnú platformu Disney+.

netflix koniec marvel serialov 2
Zdroj: Vosveteit.sk, Netflix, FreePNGLogos

Najpopulárnejšia streamovacia platforma Netflix sa už čoskoro rozlúči s ďalšou hŕstkou populárnych seriálov. Tentokrát prišiel rad na populárne série od štúdia Marvel, ktoré zažili svoj debut práve na tejto platforme. Po niekoľkých rokoch streamovania na najväčšej streamovacej platforme však prechádzajú populárne mini-série od Malveru pod krídla konkurencie, informuje portál Gamesradar.com.

Na Netflixe končí viacero mini-sérií od Marvelu

Platformu Netflix už na konci februára opustí viacero mini-sérií od Marvelu, ktoré sa zameriavajú na postavy menších superhrdinov bojujúcich proti spoločnému nepriateľovi. Ide o obľúbené série, ktoré je na platforme Netflix možné nájsť v kategórii „Marvel Collection“. Konkrétne sa jedná o seriály ako Daredevil, Iron Fist, Jessica Jones, Luke Cage a v neposlednom rade The Punisher. Osud neminul ani „vyvrcholenie“ jednotlivých sérií v podobe seriálu The Defenders, kde sa jednotliví superhrdinovia stretli po jednom boku.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
netflix koniec marvel mini serialov
Zdroj: Vosveteit.sk, Netflix

Ak ste ešte tieto seriály nevideli a patríte medzi fanúšikov Marveloviek, na ich pozretie máte už iba zhruba 2 týždne. Jednotlivé série majú aj viacero sezón až po 10 dielov, takže máte naozaj čo doháňať. Pochopiteľne, úplne sa seriály zo sveta internetu nevytratia, no legálnou formou ich nájdete už iba na konkurenčných platformách, kde by sa mali ocitnúť už 1. marca.

U konkurencie uvidíme série zrejme najskôr v lete

I keď zatiaľ nie je nič oficiálne, mini-série od Marvelu podľa všetkého poputujú na konkurenčnú platformu Disney+. Treba mať však na pamäti, že umiestnenie na jednotlivých platformách sa môže odvíjať aj od regiónu. V našom prípade si tak bude nutné počkať na moment, kým sa jednotlivé seriály ocitnú na stránkach konkurencie. V prípade prechodu práve na očakávanú platformu Disney+ si tak na série budeme musieť počkať aspoň do leta tohto roka. Práve v tomto období sa totižto očakáva príchod tejto platformy aj do našich končín. Netreba zabúdať na to, že všetky série budú takmer určite exkluzívnym obsahom iba jednej konkrétnej platformy.

Nové seriály a filmy na Netflixe už o pár dní

Ak nepatríte medzi fanúšikov Marveloviek a hľadáte na Netflixe stále nové „kúsky“ na pozretie, určite by ste nemali prehliadnuť náš nedávny prehľad očakávaných neflixáckych noviniek. Z očakávaných filmov a seriálov, ktoré by mali na platformu doraziť v najbližších dňoch, si rozhodne vyberie úplne každý.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre