Filmy a seriálySpravodajstvo

Tieto novinky na Netflixe, by ste rozhodne nemali prehliadnuť: Ktorý film, či seriál si pozriete?

Na svoje si prídu nielen fanúšikovia komédií, ale aj drám.

Čo nás čaká v apríli na Netflixe? Spoločnosť opäť pridáva do ponuky množstvo kvalitných filmov a seriálov. Toto sú novinky, ktoré by ste si jednoznačne nemali nechať ujsť.

Metal Lords

Ak sa radíte k fanúšikom tvrdej muziky, tento film je určite pre vás. Netflix prekvapuje snímkom Metal Lords, ktorý nadväzuje na popularitu hudobných komédií na štýl Školy rocku. Tentokrát sa pozrieme na osud dvoch outsiderov, Kevina a Huntera. Táto dvojica sa túži presláviť metalom a tak sa mu oddávajú naplno, s cieľom vyhrať súťaž kapiel. Film je poctou tomuto hudobnému žánru a do ponuky Netflixu sa dostal len nedávno, a to 8. apríla.

Krehké ako krištáľ

Španielska dráma, ktorá zachytáva tvrdý svet baletu, ktorý si vyžaduje maximálnu precíznosť. Dej rozpráva príbeh baletky Ireny, ktorá pod tlakom prijíma novú úlohu. Spolu s tanečnicou, ktorú všetci zavrhli si vytvára vlastný svet. Film už v ponuke Netflixu nájdete. Podobne ako Metal Lords, aj film Krehké ako krištáľ sa v ponuke objavil už 8. apríla.

Slávne národné parky

Táto miniséria poteší hlavne milovníkov divokej prírody. Už 13. apríla sa môžete vydať na cestu americkými národnými parkami, naprieč ich jedinečnou diverzitou. Navštívte lokality nedotknuté ľudskou rukou a nechajte sa na tejto ceste sprevádzať bývalým americkým prezidentom Barackom Obamom.

Ultraman

Dlho očakávané pokračovanie japonského superhrdinu. Ultraman vyšiel pred tromi rokmi a už o pár dní môžeme sledovať pokračovanie príbehu v druhej sérii tohto animovaného seriálu. Tentokrát sledujeme príbeh Ultramanovho syna, ktorý po vzore svojho otca bojuje s vesmírnym zlom. Nástupca ale zisťuje, že to nie je vôbec jednoduchá úloha. Druhú sériu seriálu Ultraman bude dostupná už od 14. apríla.

Man of God

O filmoch z Nigérie toho veľa nepočujeme, no o to zaujímavejšia sa zdá byť novinka Man of God. Čo sa stane, keď sa mladý muž vychovávaný v prísne náboženskom duchu, rozhodne opustiť svoju vieru? Odpoveď na túto otázku možno nájdete už 16. apríla. Dej filmu zachytáva mladého Samuela, ktorý si chce vychutnať život plnými dúškami. Zisťuje, že to nie je až tak jednoduché, ako si myslel.

He’s Expecting

21. apríla do ponuky Netflixu zavíta aj zvláštna dráma z Japonska. Tá si kladie otázku, čo by sa stalo, ak by mohli otehotnieť aj muži. Pre niekoho to môže byť zábavná situácia, pre iného nočná mora, no v tomto príbehu sledujeme reklamného manažéra, ktorý sa ocitá v situácii, v ktorej by vôbec byť nechcel. Film je odrazom sociálnych problémov modernej doby a aj nerovnováhy, ktorú si reklamný agent doteraz vôbec nevšímal.

Našli ste medzi filmami a seriálmi niečo, čo vás zaujalo? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close