Filmy a seriálySpravodajstvo

Tieto filmy s českým dabingom na Netflixe neprehliadajte. Stoja za pozornosť! Čo si pozriete?

Pozrite si prehľad novších filmov na Netflixe, ktoré sú dostupné s českým dabingom.

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli výber nových filmov na Netflixe a dnes sa pozrieme na ďalšie, ktoré stoja za pozornosť. Tentokrát sa ale pozrieme na filmy, ktoré si môžete pozrieť s českým dabingom.

Poltergeist

Prvým filmov je Poltergeist. Ide o film, ktorý síce nie je celkom novinkou, ale naprieč platformou Netflix, je dostupný len krátko. Príbeh filmu sleduje život rodiny, ktorá sa nasťahovala do nového domu. Idylku však narušia nadprirodzené sily, konkrétne rozhnevaní duchovia, ktorí neskôr unesú najmladšiu dcéru rodiny. Rodina následne musí spojiť všetky svoje sily, aby ju dostali späť ešte predtým, ako sa stratí v inej dimenzii. Podarí sa im to?

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Hacksaw Ridge

Hacksaw Ridge poteší milovníkov vojnových filmov. Dôvodom je, že zachytáva príbeh Desmonda Dossa, vojaka, ktorý slúžil v druhej svetovej vojne. Ide však o vojaka, ktorý odmietol nosiť zbraň a zabíjať. Spočiatku bol svojimi spolubojovníkmi odcudzovaní, ale neskôr ospevovaní. Dôvodom je, že sa mu ako medikovi podarilo zachrániť v ťažkých bojov desiatky zranených vojakov, ktorých záchrana vyzerala ako nemožná. V priebehu 12 hodinovej šichty zachránil 75 životov.

14 peaks

14 peaks alebo 14 vrcholov. V tomto prípade ide o dokumentárny film, ktorý sleduje príbeh nepálskeho horolezca Nimsdai Purja, ktorý stojí naproti výzve, ktorú na prvý pohľad nemožno zdolať. Za sedem mesiacov chce zdolať všetky svetové osemtisícky. Pozrite sa, ako sa musel popasovať s prekážkami, ktoré sú pre bežného človeka neprekonateľné.

El Páramo

El Páramo je film zo španielskej produkcie, ktorého hlavnou devízou je temná a mysteriózna atmosféra. Príbeh zachytáva rodinu žijúcu na samote v 19. storočí, ktorá neskôr zistí, že ich pozoruje záhadná bytosť, ktorá sa živí ich strachom. Podarí sa im utiecť pred terorom?

Privilegium

Privilegium je filmom, za ktorým stojí dvojica režisérov Felix Fuchssteiner a Katharina Schöde. Hlavnú postavu si v tomto filme zahral „mladý Noah“ zo seriálu Dark. Okrem iného jeho najlepšiu kamarátku stvárňuje Lea van Acken, ktorá bola tiež v Darku. O čom je ale príbeh? Film zachytáva bohatého tínedžera a jeho priateľov, ktorí navštevujú elitnú súkromnú školu, neskôr však odhalia temné sprisahanie pri pohľade na sériu zvláštnych nadprirodzených udalostí.

Krakowskie potwory

Ako už z názvu filmu plynie, tak ide o film z poľskej produkcie Netflixu. Príbeh zachytáva študentku, ktorá prežila ťažkú minulosť, umreli jej v minulosti dvaja členovia rodiny. Ona v dôsledku toho trpí pocitom, že je prekliata. Neskôr sa o ňu začne zaujímať profesor, ktorý sa venuje výskumom paranormálnych javov. Ten hoci spočiatku neverí, že je prekliata, tak neskôr mení názor.

Good on paper

Posledným filmom, ktorý je Good on paper, potešíme všetkých milovníkov komédií. Príbeh zachytáva komičku, ktorá si vyrazila po dlhšej dobe na dovolenku. Tá následne stretne chlapa, ktorý je na prvý pohľad dokonalý. Je chytrý, pozorný, úspešný,.. ale len na papieri. Dennis je jednoducho mužom, ktorý potrebuje všetko predávať tak, aby vyzeral ako úspešný a úžasný človek, no vo svojom jadre je iným.

Ktorý z filmov vyššie vás zaujal natoľko, že si ho pozriete? Máte prípadný nejaký iný tip na dobrý film? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez WhatsApp kanály
Zobraziť komentáre
Close
Close