Filmy a seriály

Tieto filmové a seriálové novinky si nesmiete nechať ujsť: Ktorý z nich si vyberiete vy?

Pozrite sa na najlepšie filmové a seriálové novinky, ktoré za poslednú dobu pribudli službe Disney+. Určite si získajú aj vás, ktoré to sú?

Pri výbere filmu alebo seriálu, ktorý by sme si chceli pozrieť, máme na výber z mnohých možností. Ak ste ale dostali náladu na nejakú novinku z prelomu rokov 2022 a 2023, môžete sa inšpirovať naším výberom, ktorý prináša len to najnovšie, čo sa v streamovacích službách nachádza. V tomto výbere sa sústredíme na novinky, ktoré nám prezentovala služba Disney+, pričom nebudú chýbať ako napínavé tituly, tak aj oddychové či dokumentárne filmy a seriály. Veríme, že aj vy si niektorý z nich vyberiete a inšpirujete sa tým, čo vám teraz ponúkneme. Pozrite sa teda teraz s nami na to najlepšie, čo aktuálne v službe Disney+ nájdete!

Medzi svetom a nami

Medzi novinky v službe Disney+ určite musíme zaradiť seriál Medzi svetom a nami, ktorý nám ponúka pohľad na to, čo všetko sa môže v moderných vzťahoch pokaziť. V dnešnej dobe technológií je totiž možné úplne všetko a práve v tomto seriáli vidíme vzťah mladej dvojice. Priateľka slávneho herca však začne mať pocit, že už ju nemiluje. Rozhodne sa tak, že prevezme situáciu do vlastných rúk a na sociálnej sieti vytvorí osobu, ktorá by ho dokázala zviesť. Čo sa však stane, keď spolu začnú komunikovať cez falošný profil? Odpoveď na túto otázku nám prináša nový seriál, ktorý určite stojí za vašu pozornosť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Keby steny vedeli spievať

Keby steny vedeli spievať patrí medzi dokumentárne novinky hudobného priemyslu, ktorá mapuje príbeh známeho nahrávacieho štúdia. Abbey Road Studios je totiž jedným z najznámejších nahrávacích štúdií, ktoré si za 90 rokov svojho pôsobenia získali na svoju stranu napríklad skupinu The Beatles, Kanye Westa, Amy Winehouse či Lady Gaga. V tomto dokumentárnom filme môžeme vidieť ako sa toto štúdio formovalo a ako sa stalo srdcom rôznych hudobných žánrov.

Amsterdam

Filmové novinky musia zahrnúť aj titul Amsterdam, v ktorom nájdeme len to najlepšie herecké obsadenie. Christian Bale, Margot Robbie či Anya Taylor-Joy – aj týchto hercov môžeme vidieť v klasickom kriminálnom epose o troch blízkych priateľoch v centre jedného z najšokujúcejších tajných sprisahaní v americkej histórii. Akčný príbeh sa odohráva v 30. rokoch 20. storočia a kombinuje historické fakty s fikciou, čo príbehu pridáva na dôveryhodnosti.

Lovci pokladov: Na hrane histórie

Ak vás zaujímajú skôr seriálové novinky, určite by ste nemali vynechať seriál Lovci pokladov: Na hrane histórie. Dobrodružný a zároveň akčný seriál trasuje cestu ženy, ktorá objaví cestu k starovekému pokladu. Poklad ale môže byť spojený s jej dávno mŕtvym otcom a Jess ako hlavná postava sa vydá hľadať ten poklad. S pokladom sa ale spája aj história jej rodiny, takže hon za pokladom nebude taký jednoduchý, ako by sa mohlo zdať.

V úplných koncoch

Nezvyčajným seriálom, ktorý si môžeme pozrieť, je aj titul s názvom V úplných koncoch. Ukazuje nám skúmanie sveta a pohľad naň podľa kontroverznej duchovnej učiteľky Teal Swan. Seriál sa natáčal celkovo tri roky a ukazuje nám skutočne detailný pohľad na novodobú spirituálnu influencerku, ktorá dokázala ovplyvniť mnoho ľudí. Ak aj vás teda zaujímajú skôr nezvyčajné novinky, tento seriál si nemôžete nechať ujsť.

Ťažká voľba

Posledným seriálom, na ktorý sa dnes pozrieme, je Ťažká voľba. Tento seriál patrí medzi kriminálne novinky, pričom sleduje život uznávaného právnika po tom, čo jeho dcéra zažije nečakanú udalosť. Právnik sa tak snaží pomstiť, no začnú mu chodiť záhadné správy, na ktoré začne reagovať. Nakoniec tak konfrontuje svoju minulosť, ktorá nebola vždy úplne svetlá.

Ktorý nový film alebo seriál na Disney+ upútal vašu pozornosť? A máte nejaké tipy na ďalšie novinky? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close