Spravodajstvo

Tesla Cybertruck: Pozrite si ďalšie reálne fotografie a videá novo predstaveného elektromobilu, ktoré boli zachytene bežnými ľuďmi

Pozrite si sériu fotografií a videí, ktoré zachytávajú novo predstavený elektromobil Tesla Cybertruck v reálnom prostredí.

Koncom novembra spoločnosť Tesla predstavila nový elektromobil, ktorý však nie je typom auta, na ktorý sme bežne zvyknutí. Jedná sa o  auto s prívlastkom „truck“, resp. v našich končinách sa môžeme častejšie stretnúť s pomenovaním „pickup“. Auto vyvolalo vlnu emócií, ako tak pozitívnu, tak aj negatívnu. Mnohí ľudia označili tento elektromobil za jedno z najškaredších áut, a iní zas, za jedno z najkrajších. Posúdenie, ku ktorej skupine sa pridáte, necháme samozrejme na Vás.

Medzičasom viacero ľudí zachytilo auto Cybertruck priamo na uliciach svojich miest, my Vám nižšie prinášame prehľad reálnych fotografií, ako aj videí, ktoré boli zachytené verejnosťou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pozrite si Cybertruck na reálnych fotografiách a videách

Prvá fotografia zachytáva auto z jeho zadnej časti, kde dominantou je nie len „zadná stena“, ale aj svetelná signalizácia.

tesla cybertruck zachytena na fotografii
Zdroj: Cody Simms via bgr.com

Ďalšie video nižšie, zase zachytáva automobil priamo na diaľnici. Video bolo vytvorené Robertom Cruzom 7. decembra, ktorý ho následne zdieľal na serveroch spoločnosti Youtube.

Na ďalšom videu zase môžete vidieť, ako samotný Elon Musk, opúšťa parkovisko v novo predstavenom aute. Len pre zaujímavosť, dávame do pozornosti 17. sekundu, kedy sa podarilo Muskovi zhodiť cestný kužeľ. My sme si až pri tomto momente uvedomili, aké je auto v skutočnosti obrovské – dlhé je takmer 6 metrov, široké približne 2 metre a vysoké ~1,9 metra.

Na poslednom videu sa podarilo zachytiť automobil počas denného svetla.

 

Len pre zaujímavosť, automobil je vytvorený z rovnakých materiálov, ako je vesmírna raketa Falcon Heavy. Do predaja by sa malo dostať až v priebehu roku 2021, a v roku 2022 bude dostupný vo verziách so silnejším motorom. Automobil by mal stáť v tej najlacnejšej verzii približne 39-tisíc dolárov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close