SpravodajstvoXiaomi

Tento Xiaomi smartfón je síce populárny, no chýba mu jedna dôležitá funkcia: Neprichádza ani po aktualizácii!

Xiaomi ani po aktualizácii neprináša do svojho modelu Redmi Note 10 žiadanú funkciu. Pre druhý priestor tak musíte siahnuť po inom modeli.

Čínska spoločnosť Xiaomi už tento rok predstavila množstvo úspešných a skvelých smartfónov. Svedčia o tom i predajné čísla, ktoré spoločnosť dostali až na vrchol popularity. Nie všetky smartfóny sa však tešia z rovnakých funkcií a vychytávok, ako tomu bolo pri minulých verziách nadstavby MIUI. Od verzie MIUI 12 sa Xiaomi rozhodlo, že lacnejšie a menej výkonné smartfóny budú ochudobnené o niektoré menej dôležité funkcie. Avšak táto je pre niektorých používateľov smartfónov kľúčová. Informáciu pre nás sprostredkoval portál Notebookcheck.net.

Redmi Note 10 získava MIUI 12.5, chýba mu však dôležitá súčasť

Aktualizácia modelu Redmi Note 10 na nadstavbu MIUI 12.5 prebieha v posledných dňoch i v európskej verzii nadstavby, čo znamená, že všetky smartfóny s týmto označením by na našom trhu mali byť už aktualizované, prípadne budú aktualizovanými v najbližších dňoch. Nadstavba MIUI 12.5 prichádza do smartfónov tentokrát i s júlovou bezpečnostnou záplatou, no majiteľom týchto smartfónov však stále niečo chýba.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Rozprávame sa o funkcii druhého priestoru, ktorý je pre niektorých používateľov smartfónov dôvodom, prečo siahajú práve po Xiaomi. Táto funkcia nám umožňuje skvele oddeliť náš pracovný život od osobného priamo v jednom smartfóne či si vyhradiť jeden priestor napríklad pre hry pre naše deti. Chvíľu sa zdalo, že čínsky gigant nám túto funkciu prinesie do modelov Redmi Note 10 počas najbližšej aktualizácie. Teraz sa však zdá, že na túto vychytávku budú musieť majitelia modelu zabudnúť.

Aká je alternatíva smartfónu?

Ak sa teda pýtate, po ktorom smartfóne máte siahnuť, keď vyžadujete túto funkciu, no zároveň nechcete za smartfón minúť značnú časť svojich úspor, odporúčame vám model Redmi Note 10 Pro. Ide o vybavenejší model z modelového radu od Redmi a touto funkciou určite disponuje. Navyše ide o trochu vyššiu triedu smartfónov, preto sa možno potešíte z vyššieho výkonu a mnohých ďalších funkcií, ktoré v základnom modeli nenájdeme.

Využívate druhý priestor vo vašom smartfóne? A bola by absencia tejto funkcie v zariadení pre vás dôvodom pre výber inéhéo modelu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close