Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Tento mini difúzor od Xiaomi so zabudovaným nočným svetlom aktuálne kúpiš za neodolateľnú cenu

Spríjemni si prostredie vo svojej izbe, obývačke, či kancelárii. Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor to zvládne ľavou zadnou.

Trápi ťa v tvojom obydlí, izbe, alebo kancelárii kde tráviš celé dni suchý vzduch, či nepríjemný zápach? Riešením môže byť aromatický difúzor, ktorý nie len že zvlhčuje vzduch, ale zároveň môže rozvoňať celú domácnosť a to podľa arómy, ktorú obľubuješ. Produktom, ktorý by spĺňal tieto požiadavky, je aj Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor, ktorý láka na minimalistický dizajn, ale aj neuveriteľne nízku cenu. 

Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor za 16,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oživenie domácnosti za doslova pár eur

Aromatický difúzor Xiaomi HL Mini Air je možné vďaka svojmu minimalistickému dizajnu použiť naozaj v akomkoľvek prostredí. Či už ide o kanceláriu, obývačku, alebo priamo spálňu, kde sa difúzor hodí najviac. Jemná vodná hmla s arómou a zabudovaná LED nočná lampa totižto môže naozaj výrazne zlepšiť atmosféru v celej izbe. 

Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor 3
Zdroj: Cafago

Difúzor disponuje nádržkou s objemom až 120 ml, čo postačuje na niekoľko hodín aktívneho používania. Do nádržky je možné naliať nie len samotnú vodu v prípade potreby čistého zvlhčovania vzduchu, ale zároveň je do nej možné kvapnúť už spomínanú esenciu / arómu podľa gusta používateľa. 

Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor 2
Zdroj: Cafago

Kompaktné rozmery, nízka hmotnosť ako aj použitie ABS a PP plastu umožňuje jednoduché umývanie, prenos, či položenie na akékoľvek miesto v domácnosti. Na spodnej strane difúzoru sú umiestnené aj protišmykové gumičky, ktoré udržujú difúzor pevne na mieste. 

Difúzor je napájaný prostredníctvom klasického USB kábla, ktorý je možné zapojiť do bežného nabíjacieho adaptéru, či do iného zariadenia, napríklad do notebooku. 

Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor za 16,99 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi HL Mini Air Aromatherapy difúzor momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com, kde je dostupný už za 16,99 eur s bezplatným doručením bez ďalších dodatočných poplatkov. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close