Sponzorovaný obsah

Tento kompaktný skladací dron s dvomi kamerami, výdržou až 25 minút a nízkou cenou jednoducho musíš mať

Zaujímavý model od výrobcu Sentinels však zaujme aj ďalšími funkciami ako možnosť navádzania pomocou GPS či aktívnou stabilizáciou obrazu.

Technologicky vyspelý dron merajúci sa so značkovou konkurenciou nemusí stáť nutne zbytočné stovky eur. Dobre vybavený dron od menej známych výrobcov častokrát ponúkne výrazne viac a tradične, za zlomok „značkovej“ ceny. To je aj prípad naozaj výborne vybaveného dronu od spoločnosti Sentinels, ktorý sa pýši hneď viacerými kľúčovými parametrami, ktoré ho odlišujú od konkurencie. Najhlavnejším parametrom pri jeho možnom výbere je jeho cenovka. Tá je oproti značkovým konkurentom niekde úplne inde a momentálne na e-shope TomTop.com klesla na skvelých 143,19 eur s bezplatnou Duty Free dopravou ako bonus!

Dron Sentinels s duálnou kamerou už za 143,19 eur nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vhodná zábavka pre začiatočníkov hľadajúcich vyššiu kvalitu

sentinels dron kamera
Zdroj: TomTop

Hlavným parametrom tohto kompaktného skladacieho dronu od výrobcu Sentinels je nepochybne špičková fotografická výbava. Hlavná kamera so 4K rozlíšením je v tomto prípade umiestnená na gimbale s 3-osovou stabilizáciou. Fotografie či videá zachytávané na 25 fps tak budú stabilné za akýchkoľvek podmienok, či už pri statickom zábere z výšky alebo pri rýchlom prelete okolím. Milovníkov záberov z vtáčej perspektívy poteší aj ďalší parameter hlavnej kamery – širokouhlý objektív zachytávajúci všetko podstatné okolo vás. Za zmienku stojí aj prítomnosť druhej, statickej kamery na spodnej strane dronu. Tá umožňuje zachytávanie obrazu vo FullHD kvalite, no zároveň slúži aj ako podporný prvok pri optickej navigácii v teréne. 

sentinels dron bateria
Zdroj: TomTop

Ako sme už uviedli vyššie, silnou stránkou tohto dronu nie je iba špičková fotografická výbava. Silnou stránkou tohto modelu je aj skvelá výdrž batérie, ktorá je na túto cenovú kategóriu naozaj netradične dlhá. 7,6V Batéria s kapacitou až 3 000 mAh v tomto prípade zabezpečuje chod po dobu až 25 minút. Počas výletov sa tak nemusíte obmedzovať iba na pár minút natáčania videí z vtáčej perspektívy. Pre dobrodruhov, ktorým by ani takáto porcia výdrže nestačila, je stále k dispozícii aj výhodné balenie s prídavnými batériami

Kvalitná navigácia prináša hneď niekoľko benefitov

sentinels dron navadzanie
Zdroj: TomTop

Pre naozaj jednoduché ovládanie a navigáciu v teréne využíva dron hneď niekoľko navigačných systémov, no kľúčovú úlohu zohráva satelitné GPS pripojenie. Vďaka GPS je navigácia výrazne presnejšia a rýchlejšia. Systém zároveň prináša viaceré pokročilé funkcie, ktoré sa zídu práve začiatočníkom. Ide napríklad o funkciu nasledovania objektov, automatických preletov vybranými bodmi na mape či automatický návrat pomocou jedného tlačila alebo v prípade nízkeho stavu batérie. 

sentinels dron ovladac
Zdroj: TomTop

Čo sa týka ovládania dronu, výrobca siahol po najmodernejších technológiách, ktoré zaručujú dokonalú kontrolu a stabilný prenos signálu za každých podmienok. V balení totižto nájdete kompaktný ovládač s možnosťou umiestnenia smartfónu. Ten rozširuje funkcionality samotného ovládača a zároveň slúži ako displej pre zobrazenie živého obrazu z kamier dronu. Ovládač v tomto prípade pracuje na štandardnej frekvencii 2,4 GHz, čím je zabezpečené ovládanie až do vzdialenosti 1 000 m. V prípade prenosu video signálu využíva dron 5 GHz frekvenciu s o čosi kratším dosahom. Pri používaní však treba mať na pamäti, že maximálna vzdialenosť dosahu signálu sa odvíja od terénu a prípadných objektov v okolí, kde dron používate. 

Dron Sentinels s duálnou kamerou už za 143,19 eur nájdete na TomTop.com

Tento parádne vybavený dron od spoločnosti Sentinels momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com. V rámci bleskového výpredaja môže byť bežné balenie s 1 batériou vaše už za 143,19 eur. Pri objednávke však nezabudnite zvoliť bezplatný typ dopravy „Duty Free Shipping“. Vyhnete sa tak zbytočným poplatkom ako dodatočné clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close