SamsungTechnológieZariadenia

TENAA certifikácie odhaľuje špecifikácie zatiaľ neznámeho skladateľného zariadenia od Samsungu

TENAA certifikáciou prešlo zatiaľ neznáme zariadenia z kuchyne spoločnosti Samsung. Špekuluje sa, že by to mohol byť smartfón W20.

TENAA certifikáciou prešiel zatiaľ „neznámy“ smartfón od spoločnosti Samsung, od ktorého sa očakáva, že by to mohlo byť teoreticky zariadenia W20, ktoré by malo byť predstavené už o  pár dní.

Pozeráme sa na Samsung W20?

Certifikáciou TENAA prešiel smartfón z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung, ktorý by teoreticky mohlo byť zatiaľ nepredstaveným skladateľným smartfónov W20, ktorého predstavenie je neplánové na 19. novembra na konferencii vo Wuhane. V rámci certifikácie TENNA uniklo pár obrázkov, spolu so stručnou špecifikáciou. Dizajnom sa ponáša na prvý Galaxy Fold, ktorého predaj bol v  Číne spustený len nedávno.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: TENAA.com

Z TENAA  stránky sa nedozvieme, ako smartfón vyzerá rozložený, avšak obrázky nám ukazujú dizajn z oboch strán. V  prvom rade môžeme vidieť, že sa pánt nachádza na pravej strane, zatiaľ čo ovládanie hlasitosti na opačnej. Skener odtlačkov prstov a tlačidlo na zapnutie sú umiestnené vľavo. Veľkosť a  tlačidlá na ovládanie sú totožné s modelom Fold, špekuluje sa preto, že model W20 je len jeho variantou, ktorá podporuje 5G.

Zdroj: TENAA.com

Podľa obrázkov sa na zadnej strane nachádza trojobjektívový vertikálne uložený fotoaparát spolu s  LED bleskom a neznámym senzorom vedľa neho. Detailné špecifikácie nie sú v  túto chvíľu dostupné, avšak podľa aktuálne dostupných informácií by mal model disponovať  4,6 palcový displej a 4,135 mAh batériu, narozdiel od 4,380 mAh, ktorá bola v modeli Fold.

Zariadenie by mohlo mať v sebe najnovší čip Exynos 990 s  integrovaným modemom 5G. Zatiaľ však čakáme na konferenciu, na ktorej Samsung zariadenie predstaví.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close