Spravodajstvo

Telekom rozširuje pokrytie optikou. Najnovšie pribudlo týchto 10 nových obcí! Je tam aj vaša?

Telekom hlási, že rozširuje pokrytie optickou sieťou naprieč Košickým, Trnavským a Nitrianskym samosprávnym krajom.Tu je zoznam novopokrytých obcí.

Ešte v prvej polovici októbra sme upozorňovali na to, že Telekom rozširuje pokrytie optikou a to hlavne na východe Slovenska. Išl najmä o oblasti v Košickom a Prešovskom samosprávnom kraji. Išlo napríklad o obce Dvorianky, Gemerská Hôrka, Komárany, Malá Ida, Malý Šariš, Skrabské a ďalšie. Ubehol približne jeden a pol mesiaca a Telekom sa opäť prihlasuje svojim zákazníkom v súvislosti s rozširovaním pokrytie optickej siete.

Telekom rozširuje pokrytie do ďalších obcí

Telekom najnovšie ohlasuje, že rozširuje pokrytie optikou do ďalších oblastí. Tentokrát poteší obyvateľov Košického, Trnavského, ale i Nitrianskeho samosprávneho kraja. Ide konkrétne o nasledovné obce: Bidovce, Geča, Lekárovce, Mokrance, Nižná Kamenica, Trhovište, Voľa, Bánov, Orechová Potôň a Zvončín.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Telekom rovnako prízvukuje, že aktuálne pokrýva optikou 845 tisíc domácnosti a napreduje k tomu, aby v dohľadnej dobe pokoril míľnik v podobe 1 milióna slovenských domácnosti. Pevne veríme, že tento míľnik spoločnosť prekoná v najbližších týždňoch.

Mimochodom, Telekom len týždeň dozadu hlásil i to, že rozšíril pokrytie 5G siete o jednu z väčších obcí na západnom Slovensku. Ide konkrétne o obec Bernolákovo, čo je jeden zo satelitov Bratislavy. V súčasnosti Telekom 5G sieťou pokrýva takmer celé hlavné mesto a 25 obcí naokolo. Ich kompletný zoznam si môžete pozrieť v tomto článku.

Využívate služby spoločnosti Telekom? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close