Spravodajstvo

Telekom: Letná dátová kampaň pokračuje aj v auguste! Takto si môžete aktivovať neobmedzené dáta!

Telekom pripomína, že aj v auguste pokračuje kampaň, počas ktorej môžete získať balík s neobmedzenými dátami zadarmo.

Telekom od prvého júla 2021 spustil pre svojich zákazníkov jednu z najmasívnejších dátových kampaní v poslednom období. Veľkej časti svojich zákazníkov umožnil získať prakticky neobmedzený internet zadarmo. Z tejto ponuky ťažili najmä paušálisti a to bez ohľadu na to, či sú novými, alebo starými zákazníkmi spoločnosti. Spoločnosť rovnako odmenila aj zákazníkov využívajúcich Predplatenku, tí sa však museli uspokojiť len s jednodňovým neobmedzeným balíkom dát pri plnej rýchlosti.

Telekom sa pripomína: „Nezabudnite si aktivovať balík aj v auguste!“

Najnovšie sa mobilný operátor Telekom pripomína, že dátová nekonečno pokračuje aj v nasledujúcom mesiaci, auguste.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Už od nedele si budú môcť zákazníci aktivovať ďalší balík nekonečných dát, ktorý bude platiť celý august. Pozor, júlový balík má platnosť iba do konca mesiaca, t.j. do soboty 31.7.2021. Balík bude tradične k dispozícii v Telekom aplikácii.“

Spoločnosť rovnako dodáva, že aj zákazníci Predplatenky, si môžu aktivovať Nekonečné dáta. V tomto prípade bude však akciová ponuka dostupnou len na jeden deň.

„Telekom pripravil špeciálnu akciu aj pre zákazníkov Predplatenky. Ak si medzi 1. júlom a 31. augustom 2021 aktivujú balík Nekonečné pripojenie na 10 dní, môžu získať aj Nekonečné dáta na deň zdarma.“

Telekom okrem iného hovorí, že dáta budú môcť zákazníci spoločnosti  využiť vo všetkých dostupných sieťach a to teda v 2G, 3G, 4G, ale i v najnovšej 5G sieti, ktorá je zatiaľ dostupnou najmä naprieč Bratislavou a v okolí hlavného mesta.

Ako si aktivovať Nekonečné dáta?

Najrýchlejším riešením, ako si aktivovať nový balíček s nekonečnými dátami, je prostredníctvom ich aktivovania priamo cez mobilnú aplikáciu Telekomu. Po prihlásení sa do služby stačí jednoducho kliknúť na zostávajúce dáta vo vašom paušále. Následne je nutné otvoriť ponuku Balíčky, potom Dátové balíčky a na záver balíček Nekonečné dáta.

Telekom
Telekom
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close