SpravodajstvoXiaomi

Táto téma aktuálne patrí medzi to najlepšie, čo môžete pre svoje Xiaomi vybrať: Čo na ňu poviete vy?

Max 12 je téma, ktorá očarí každého milovníka minimalistického dizajnu. Pozrite sa, čo všetko sa vďaka nej zmení a skúste ju už dnes.

Či už ste dlhoročný používateľ nadstavby MIUI alebo vás len jednoducho základná téma Xiaomi smartfónov nudí, na výber máte z množstva tém ktoré si môžete vybrať. Svoje Xiaomi tak môžete prezliecť do úplne nového kabátu a váš smartfón môže mať úplne nový dizajn. Ako si však medzi tým množstvom motívov vybrať ten správny, ktorý vás osloví? Nerobte si starosti, od toho sme tu my. Teraz vám prinesieme jednu z najkrajších tém, aké môžete pre svoje Xiaomi, Redmi či Poco nastaviť, na ktorú nás upozorňuje portál miuithemez.com. A okrem sviežeho dizajnu, ktorý vám aplikácia Motívy prináša prostredníctvom každej témy, vám tento motív ponúkne i populárne prvky systému Android 12. Tak čo, páči sa vám?

Max 12 je téma plná zmien

Aby sme si rozobrali, čo všetko sa v téme Max 12 zmení, začneme pekne od základov. Upozorníme vás na novú a sviežu uzamknutú obrazovku, ktorá má hneď niekoľko možností, ako si ju prispôsobiť. V jej strede sa môže vynímať rôzne usporiadaný čas, ktorý sa ladí do dizajnu Material You typickým pre Android 12 Snow Cone. Na výber však máme nielen z digitálnych, ale i klasických ručičkových hodín. Keď však nás smartfón odomkneme, nájdeme elegantnú tapetu ladenú do modrých tónov rovnako, ako tomu je na uzamknutej obrazovke.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Max 12 téma Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Tapeta je tak jemne modrá a do jej tónov sa jemne ladia i aplikácie na ploche. Tie sa dočkajú len miernej úpravy, ktorá zapadne do celkového dojmu spomínaného dizajnu nového Androidu, no i tak nepôjde o úplný redizajn ikon, na ktoré sme zvyknutí. Nedá sa nám nič iné, než tento motív vynachváliť.

Widgety na ploche či notifikačný riadok

Ako si môžete všimnúť na snímke nižšie, i klasické widgety na ploche zmenia svoj vzhľad a i keď stále nepôjde o ikonické widgety Androidu 12, tak i tak to bude skvelé oživenie vašej domovskej obrazovky. Widget pre hodiny či počasie tak opäť zapadne do celkového dojumu z prostredia a táto téma vás jednoducho očarí.

Max 12 téma Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Motív Max 12 však pozmení i iné časti smartfónu a jednou z nich je i upravený notifikačný riadok, ktorý získa iné ikony. Vstavané aplikácie nadstavby MIUI sa taktiež naladia na tú istú vlnu. Napríklad také ikony nastavení sa vďaka tejto téme budú podobať na ikony aplikácií na ploche. Na záver dodáme, že táto téma je dostupná pre všetky smartfóny z radov Xiaomi, Redmi i Poco, ktoré bežia na nadstavbe MIUI 12 a novšej. V prípade nedostupnosti témy v aplikácii si skúste zmeniť región na Indiu.

Max 12 téma Xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Oslovila téma Max 12 i vás? Alebo poznáte nejakú inú, atraktívnejšiu tému smartfónu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close