SpravodajstvoXiaomi

Táto skvelá téma vo vašom Xiaomi premení váš smartfón na nepoznanie: Vyskúšajte nový minimalistický vzhľad!

Téma UNIFY je to najlepšie, čo môžete aktuálne použiť pre váš Xiaomi smartfón. Vyskúšajte tento minimalistický dizajn už teraz.

Ak vlastníte smartfón od spoločnosti Xiaomi, určite vám neuniklo, že si ho môžete vo veľkom upraviť. Základnou možnosťou pre úpravy smartfónov od čínskeho giganta je úprava prostredníctvom aplikácie Motívy. Tá sa v smartfónoch od Xiaomi nachádza snáď od úplného začiatku a vďaka nej si vieme upraviť náš smartfón podľa seba. Vzhľadom ale k veľkému množstvu tém sme tu my, aby sme vám poradili jednu z tých najlepších. A dnes sa sústredíme na motív s názvom UNIFY. Táto téma je dostupná pre všetky smartfóny z radov Xiaomi, Redmi i Poco a odporúčanie nám prináša portál miuithemez.com.

V jednoduchosti je krása

Nie vždy potrebujeme pre náš smartfón vybrať motív, ktorý bude komplikovaný. Radšej sa sústreďujeme na minimalistické a jednoduché motívy, čím téma UNIFY určite je. Značí o tom i jednoduchá tapeta, ktorá pozostáva len z dvoch modrých pásikov. I uzamknutá obrazovka ladená v rovnakom dojme a my vďaka tejto téme môžeme potvrdiť, že v jednoduchosti je krása.

téma unify xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Na uzamknutej obrazovke môžeme nájsť jednoduché, no prehľadné widgety. Vďaka nim sa vieme dostať oveľa rýchlejšie k niektorým funkciám a ukážu nám i prehľadné štatistiky. Okrem toho je i domovská obrazovka veľmi prehľadná a ponúka množstvo úprav v rámci zachovania minimalistického dojmu. K tomu opäť dopomáhajú widgety na domovskej obrazovke, ktoré si ľubovoľne vyberáme my.

Dojem ako z čistého Androidu

Čo si na smartfóne určite všimneme, je upravený stavový riadok. Ten vyzerá ako z čistého Androidu a dodáva elegantný dizajn nášmu zariadeniu. Nezabudnime však ani na ikony. Ikony aplikácií sa v tomto motíve vôbec nepodobajú na nadstavbu MIUI a jej pôvodné rozloženie a dizajn. Vďaka tomu je téma UNIFY jednoducho unikátna a prináša prémiový dojem. Aplikácie vo vnútri tejto témy však získajú len miernu zmenu a centrum ovládania taktiež získa len minimálne úpravy.

unify téma xiaomi
Zdroj: miuithemez.com

Ako sme už na začiatku spomínali, dostupnosť témy UNIFY je pre všetky smartfóny z radov Xiaomi, Redmi i Poco. Prítomnosť verzie nadstavby MIUI 12 a novšej je však jedinou podmienkou pre rozbehanie tejto témy. Ak by sa vám však náhodou stalo, že by sa vám téma nezobrazovala, pokúste sa zmeniť si región vášho smartfónu napríklad na Indiu. V konečnom dôsledku by ste však mali vidieť túto tému i pri regióne Slovensko.

Ako sa vám páči téma UNIFY pre vaše Xiaomi, Redmi či Poco? A poznáte nejaké ďalšie skvelé motívy? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close