ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávody

Táto aplikácia je skvelým nástrojom, ako môžete rýchlejšie vyhľadávať aplikácie vo vašom Androide!

Ide o skvelý nástroj, pomocou ktorého sa dopátrate k hľadanej aplikácii oveľa rýchlejšie, ako doposiaľ.

Pravidelne vám prinášame rôzne tipy na aplikácie, pomocou ktorých viete zefektívniť prácu so zariadením. Nie tak dávno sme vás napríklad upozornili na aplikáciu, ktorá je schopnou vytvoriť notifikačnú bodku nahrádzajúcu diódu, ktorá sa plynúcim časom vytráca z Android smartfónov a to bez ohľadu na cenovú kategóriu. Ide o skvelý nástroj, pomocou ktorého vám neunikne žiadna dôležitá notifikácia z vášho zariadenia.

Dnes by sme vám chceli ukázať ďalší zaujímavý nástroj, ktorý vie nielen spraviť poriadok s odkazmi na aplikácie na vašej domovskej obrazovke, ale zároveň vie pomôcť zefektívniť proces vyhľadávania aplikácií vo vašom zariadení.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

LaunchBoard app drawer pre Android

LaunchBoard app drawer pre Android je skvelým nástrojom, ako môžete zefektívniť prácu s vašim smartfónov a to hlavne v oblasti práce s aplikáciami. Aplikácia je dostupnou v obchode Google Play zadarmo. Rovnako je dostupná aj platená verzia, nie je však nevyhnutnosťou, aby ste s aplikáciou mohli pracovať. Všetky hlavné funkcie sú dostupnými aj v bezplatnej verzii.

Easy Drawer - App Organizer
Easy Drawer - App Organizer
Developer: Appthrob
Price: Free

Potom, ako stiahnete aplikáciu do svojho zariadenia, tak tá vás vyzve k tomu, aby ste jej udelili potrebné povolenia.

LaunchBoard_povolenia
Zdroj: Vosveteit.sk

Potom, ako aplikácii udelíte oprávnenia. Tak choďte na domovskú obrazovku a podržte prázdne miesto. Následne zvoľte možnosť widgety (miniaplikácie) a potom vyhľadajte LaunchBoard. V ďalšom kroku pripnite widget na domovskú obrazovku.

Hotovo, teraz na domovskej obrazovke budete mať klávesnicu, kde ak začnete písať, tak sa vám zobrazia aplikácie nainštalované v smartfóne. Rovnako treba povedať, že aplikácia ich zobrazuje na základe prvého písmena. Teda napríklad, ak budete chcieť vyhľadať Facebook, tak je potrebné napísať len „F“ a následne sa vám zobrazia všetky aplikácie, ktoré začínajú na toto písmeno.

Rovnako vám dávame do pozornosti možnosti prispôsobenia klávesnice, ku ktorým sa dostanete pomocou ikonky nastavení v ľavom dolnom rohu klávesnice. Nastavenia aplikácie umožňujú usporiadanie kláves, prispôsobenie témy, pridanie zobrazovania kontaktov vo výsledkoch vyhľadávania spolu s aplikáciami a podobne. Tých možností je vcelku veľa, ako si môžete prispôsobiť vyhľadávanie, či vzhľad aplikácie, resp. widgetu. Druhým dychom však treba dodať, že viaceré z týchto funkcií sú dostupné v platenej verzii aplikácie.

LaunchBoard app drawer_nastavenia
Zdroj: Vosveteit.sk

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil. Budeme radi, ak článok podporíte aj zdieľaním prostredníctvom sociálnych sietí, prípade lajkom na sociálnej sieti Facebook.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close