APLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Táto aplikácia dokáže vdýchnuť svieži vietor do vzhľadu upozornení vo vašom Androide. Určite ju neprehliadnite!

Pozrite sa na aplikáciu EDGE MASK, ktorá umožňuje zmeniť vzhľad notifikácií. Ponúka viacero predvolených štýlov, ako aj dodatočné možnosti prispôsobenia vzhľadu.

Operačný systém Android vo všeobecnosti patrí medzi operačné systémy, ktoré si môžu používatelia vo veľkej miere upraviť podľa svojho gusta. Umožňuje zmeniť nielen vzhľad, ale aj pridávať rôzne extra funkcie. Napríklad nedávno sme vám ukázali, ako si môžete pridať do rozhrania notifikačnej lišty skratky na rôzne aplikácie. Prípadne, ako si môžete celkovo zmeniť vzhľad notifikačnej lišty.

Dnes by sme vám chceli dať do pozornosti ďalšiu zaujímavú aplikáciu, ktorá je schopnou zmeniť vzhľad notifikácií na nepoznanie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zmeňte si vzhľad notifikácií vo vašom Androide

Dovoľte nám dať vám dnes do pozornosti zaujímavú aplikáciu EDGE MASK, ktorá je schopnou prekopať vzhľad notifikácií na nepoznanie. V obchode Play je dostupnou zadarmo a stiahnuť ju môžete prostredníctvom odkazu nižšie.

EDGE MASK
EDGE MASK
Developer: uno.kim
Price: Free

Potom, ako aplikáciu stiahnete do svojho smartfónu, tak je jej potrebné udeliť nevyhnutné povolenia, aby mohla korektne fungovať. Následne sa môžete pustiť do prispôsobenia vzhľadu notifikácií.

Uprava notifikacii_nevyhnutne opravenia
Zdroj: Vosveteit

V spodnej časti obrazovky sa je potrebné prepnúť na kartu „Message“, kde si budete môcť zvoliť jeden z 8 dostupných efektov, ako sa vám majú zobrazovať notifikácie. Samotné efekty môžete okrem iného upraviť aj pomocou ikony nastavení. Môžete napríklad zmeniť úroveň priesvitnosti upozornenia, farebnosť a podobne. Rovnako vám dávame do pozornosti, že ak zapnete jeden z efektov, tak nezabudnite druhý, ktorý ste skúšali predtým, vypnúť. Vyhnete sa tak prípadným problémom so zobrazovaním notifikácií. Rovnako ako zvolíte jeden z efektov, tak vám aplikácia ukáže náhľad, ako vyzerajú.

Do pozornosti by sme vám radi dali ešte sekciu „Effect“, teda efekty. V rámci tejto ponuky budete môcť nastaviť rôzne efekty potom, ako vám príde správa. Napríklad v prípade smartfónov s priestrelom, môžete nastaviť, že uvidíte svetelný efekt okolo prednej kamery zariadenia.

Uprava vzhladu notifikacii
Zdroj: Vosveteit

Okrem iného v rámci „Advanced settings“, teda na karte pokročilých nastavení, môžete upraviť napríklad efekty aj pre displeje s podporou AOD technológie. Napríklad si môžete zapnúť funkciu, že sa vám po prijatí upozornenia rozsvieti displej a obtečie okolo neho svetelná dióda.  Rovnako môžete skryť aj obsah z notifikácií na uzamknutej obrazovke.

Uprava notifikacii AOD displej
Zdroj: Vosveteit

Pevne veríme, že tip na aplikáciu sa vám páčil.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close