NávodyXiaomi

Takto zrýchlite svoj Xiaomi smartfón a vyčistíte jeho RAM iba jediným kliknutím!

Zrýchlite váš Xiaomi smartfón a uvoľnite pamäť RAM jedným kliknutím na domovskej obrazovke. Takto jednoducho funkciu aktivujete.

Naše smartfóny využívame niekoľko hodín denne a je teda samozrejmosťou, že sa s postupom času spomalí a zahltí nepotrebnými súbormi. Všetko sa však dá vrátiť do pôvodného stavu a ak vlastníte smartfón od čínskej spoločnosti Xiaomi, jeho zrýchlenie a vyčistenie pamäte RAM je otázka len niekoľkých sekúnd. Všetko sa dá spraviť bez akejkoľvek inštalácie aplikácií z Obchodu Play či iných alternatív. Postačí nám k tomu len predinštalovaná aplikácia Zabezpečenie, ktorá je súčasťou bloatware každého Xiaomi, Redmi i Poco smartfónu. Ako na to? Pozrite sa spolu s nami.

Zrýchlite svoj smartfón len jediným kliknutím

Ak hľadáte spôsob, ako zrýchliť svoj smartfón, no nebaví vás hľadať aplikácie, ktoré to len sľubujú, no výsledok je nakoniec nulový, skúste použiť aplikáciu Zabezpečenie. Práve tá v sebe ponúka množstvo zaujímavých funkcií, medzi ktorými nájdeme napríklad ultra šetrenie batérie či čistenie smartfónu. Teraz sa však pozrieme, ako vyčistiť pamäť RAM len jediným kliknutím na obrazovke, čo nám dokáže ušetriť veľa času.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
  • Otvorte aplikáciu Zabezpečenie vo vašom smartfóne
  • V pravom hornom rohu klepnite na ikonu nastavení
  • Vyberte možnosť Spravovať odkazy
  • Zapnite odkaz aplikácie Vyčistiť

Gratulujeme, práve ste si pridali skratku pre rýchle čistenie pamäte RAM na vašu domovsku obrazovku a môžete ju využívať len jednoduchým klepnutím na ikonu. Môžete si tak ušetriť čas spájaný so zapínaním aplikácie a čakaním, kým sa pamäť uvoľní. Čistenie smartfónu vám odporúčame vykonávať vo chvíli, kedy cítite výrazné spomalenie smartfónu.

Ako táto funkcia funguje?

Ak vás zaujíma, čo všetko táto funkcia vykonáva vo chvíli, keď sa snaží zrýchliť vaše zariadenie, pozorne sledujte. Čistenie vášho smartfónu má za úlohu zbaviť sa nepotrebných cache v smartfóne a taktiež ukončiť nepotrebné procesy na pozadí i ukončiť činnosť aplikácií, ktoré reálne nevyužívame, no zaberajú miesto v pamäti.

Poznali ste túto skrytú skratku vo vašom Xiaomi smartfóne? A budete ju odteraz využívať? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close