SpravodajstvoXiaomi

Takto vyzerá zrušený smartfón Xiaomi Mi 6 Pro, ktorý mal byť predstavený 4 roky dozadu

Zariadenie by svojim dizajnom zaujalo aj dnes.

Xiaomi patrí medzi spoločnosti, ktoré ponúkajú nielen nadpriemerné špecifikácie v kombinácii so skvelou cenou, ale bezpochyby aj nadčasový dizajn. Portál xiaomiadictos najnovšie upozorňuje na video, ktoré zachytáva nepredstavený smartfón Xiaomi Mi 6 Pro. Ide o zariadenie, ktoré bohužiaľ nikdy neuzrelo predajné pulty, hoci Xiaomi malo zjavne funkčný prototyp zariadenia.

Z videa, ktoré bolo nahrané na sociálnu sieť Douyin (ide o čínsku verziu TikToku) používateľom s prezývkou Yixin, si nižšie môžete pozrieť niekoľko snímkou. Mimochodom, pod prezývkou Yixin sa schováva známy leaker informácií Digital Chat Station, ktorý vystupuje najme na sociálnej sieti Weibo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Takto mal vyzerať Xiaomi Mi 6 Pro

V rámci publikovaných náhľadov môžete vidieť Pro verziu zariadenia Mi 6, ktoré sa od svojho menej výkonného dvojčaťa z pohľadu dizajnu odlišuje, ako iným rozmiestnením kamerových snímačov, tak aj zahnutými hranami po okrajoch. Hoci dnes je tento typ displeja vcelku štandardným, tak si treba uvedomiť, že smartfón Mi 6 bol uvedený na trh ešte začiatkom roka 2017, teda približne 4 roky dozadu. V tom čase išlo skôr o „výstrelok“, ako o štandard. Zároveň treba dodať, že ak by zariadenie bolo uvedené na trh, tak by nešlo o prvý smartfón spoločnosti so zahnutými hranami v danom období. Na trhu sme mohli v tom čase vidieť už zariadenie Mi Note 2, ktoré z pohľadu dizajnu, bolo celkom podobným.

Mi Note 6 Pro
via Xiaomi & MIUI News

Podľa ďalších informácií, ktoré boli zverejnené spolu s náhľadmi, smartfón mal disponovať procesorom Qualcomm Snapdragon 835 v kombinácii so 6GB RAM. Bežať mal s Androidom vo verzii 7.1.1 a s nadstavbou MIUI 8. Dnes môžeme len špekulovať, prečo Xiaomi toto zariadenie nakoniec neuviedlo na trh. Obzvlášť  potom, keď vieme, že Mi Note 2 bol svojho času jeden z najpredávanejších modelov výrobcu.

V každom prípade, zariadenie z dizajnového hľadiska, by sa nemuselo hanbiť ani dnes. Mimochodom, mali ste niektorý zo starších modelov Mi, či Mi Note? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close