Technológie

Takto vyzerá prototyp skladacieho smartfónu Samsung z roku 2015. Vyzerá naozaj hrozne

Skladacích smartfónov na trhu ešte mnoho nie je, no nad ich produkciou uvažujú viaceré svetové spoločnosti. O skladacích smartfónoch je ale aktívna reč len zopár mesiacov, no mnohé spoločnosti nad nimi uvažovali oveľa dávnejšie. Ku Microsoftu sa tým pádom najnovšie pridáva aj Samsung, ktorý o vytvorení smartfónu s dvomi obrazovkami uvažoval už v rokoch 2014/2015.

Project Valley z roku 2015 v plnej paráde

Juhokórejská spoločnosť Samsung, vytvorila prototyp skladacieho smartfónu už v roku 2015. V tej dobe bol smartfón známy pod pojmom Project Valley, ktorý ale nakoniec nikdy neuzrel svetlo sveta, teda až dodnes. Smartfón s dvomi obrazovkami a celkom nepekným pántom medzi nimi, bol vytvorený na vtedajšej vlajkovej lodi Galaxy S6. V roku 2015 ale ešte nikto ani len netušil, ako bude zariadenie nakoniec vyzerať a ako bude fungovať. Nikdy nepredstavený smartfón sa na verejnosť dostal len pred niekoľkými hodinami, keď jeho fotky zverejnili čínski  leakeri prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Fanúšikov Samsungu by zrejme neohúril

Zrejme sa s každým zhodneme na tom, že spoločnosť Samsung urobila dobre, že zariadenie nikdy nepredstavila. Väčšina z nás si pod pojmom skladací smartfón s dvomi obrazovkami predstavuje úplne iné zariadenie, ako klasický smartfón s dodatočnou obrazovkou zavesenou na ohavnom pánte. Smartfón je ešte ku tomu v zloženom stave nadpriemerne hrubý a bežnému človeku by sa ani nezmestil do vrecka.

Čo vravíte na tento nepodarok z dielne Samsungu? Dúfajme, že sa spoločnosť v roku 2019 posnaží o čosi viac a svetu predstaví revolučnú novinku.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Twitter – MMDJ_)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close