Sponzorovaný obsahWindows

Takto vyzerá novoročný výpredaj softvéru. Kúpte si Windows 10 s možnosťou aktualizácie na Windows 11 za pár drobných!

Aktualizujte si svoj starý Windows na novšiu verziu. Windows 10, ale i neskoršia aktualizácia na Windows 11, vás nemusí stáť veľa!

Aj napriek tomu, že dnes už je dostupný Windows 11, tak v prípade, ak máte ešte starší Windows 7, prípadne inú staršiu a už nepodporovanú verziu OS, tak je skvelý čas, spraviť aktualizáciu na Windows 10 a neskôr prípadne i na najnovšiu jedenástku. Mimochodom, aktualizácia z Windows 10 na Windows 11 je dostupnou zadarmo ako systémová aktualizácia. Bez ohľadu na to, či ste si kúpili nový počítač, alebo si ho skladáte, tak systémovú licenciu musíte mať.

Licencia pre Windows 10 pritom nemusí stáť stovky EUR, zakúpiť si ju môžete doslova už za pár drobných. Samozrejme, ide o trvalú licenciu, s ktorou už neskôr nebudete mať starosti. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti ponuku e-shopu Supercdk.com, ktorý ponúka originálny softvér od Microsoftu za zlomok pôvodnej ceny. Z bežnej trhovej ceny môžete ušetriť do približne 90%!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Získajte zľavu na už zľavnený Windows, či Office!

Všetko, čo potrebujete spraviť, aby ste získali zľavu na produkty nižšie, je aplikovanie zľavového kupónu „VOS“, ktorý aktivujete v košíku. Aké produkty môžete však získať v lákavej ponuke? Poďme sa na to pozrieť!

Windows a Office ponuka_novy rok
Zdroj: supercdk.com

Samotný proces inštalácie vášho nového Windowsu zvládnete hravo!

Samotný proces inštalácie vášho nového Windowsu je jednoduchý. Nezaberie vám viac ako niekoľko desiatok minút. Ako však na to?

Budete k tomu potrebovať prázdny USB kľúč a následne stiahnuť si inštalačný nástroj Windowsu zo stránok Microsoftu. V prvom kroku vložte USB kľúč do počítača a následne si stiahnite nástroj. Potom ho otvorte. Približne po 1 minúte, ako spustite inštalačný nástroj, tak uvidíte obrazovku ako môžete vidieť na prvej snímke nižšie. Potom sa vás aplikácia opýta na základné systémové nastavenia Windowsu. Pôjde napríklad o jazyk a verziu Windowsu, ktorú chcete nainštalovať.

V ďalšom kroku zvoľte možnosť „USB kľúč“, na ktorý sa vám stiahne a prispôsobí inštalačný súbor.

Po krátkej chvíle sa vám pripraví inštalačný súbor. V prípade, ak máte Windows už nainštalovaný vo vašom počítači, tak inštalačný súbor otvorte a vložte licenčný kľúč a postupujte podľa pokynov na obrazovke. V prípade, ak budete robiť inštaláciu na počítač, ktorý nemá OS, tak stačí reštartovať počítač a zariadenia si samo otvorí inštalačný súbor. Následne je potrebné postupovať podľa krokov na obrazovke. Bude potrebné zvoliť napríklad oblasť, pre ktorú inštalujete systém, nastaviť jazyk systému a podobne.

Samotný proces inštalácie trvá niekoľko desiatok minút. Pevne veríme, že tip na softvér vás oslovil.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close