NávodyXiaomi

Takto si môžete vo vašom Xiaomi zmeniť vzhľad indikátora batérie

Pozrite sa krok po kroku, ako môžete zmeniť indikátor batérie vo vašom Xiaomi.

Xiaomi smartfóny schovávajú v sebe mnoho funkcií, ktoré sú dobre zapatrošenými. V minulosti sme vám napríklad ukázali, ako si môžete aktivovať skryté menu v aplikácii Fotoaparát. Alebo sme vám ukázali, ako môžete zvýšiť kvalitu nahrávaných videí prostredníctvom funkcie stabilizácie obrazu. Ide o šikovnú funkciu, ktorá dokáže vo výraznej miere zlepšiť kvalitu nahrávania videa v prípade pohybu.  Rovnako sme vám ukázali aj funkciu vstavaného skenera, o ktorej mnohí používatelia ani netušia. Táto funkcia je mimochodom rovnako prítomnou v aplikácii Fotoaparát pod položkou Viac, kde nájdete funkciu „Dokumenty“.

Tých funkcií, ktoré MIUI nadstavba v sebe ukrýva, je vcelku veľa. Dnes by sme vám chceli ukázať jednu z ďalších. Tentokrát vám ukážeme, ako si môžete zmeniť indikátor batérie.  Nemusíte sa báť, nie je to vôbec náročné a zaberie vám to len niekoľko desiatok sekúnd, keď viete kde hľadať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zmeňte si vo vašom Xiaomi indikátor batérie

Tieto nastavenia sú dobre schovanými v nastaveniach smartfónu. Nižšie vám ukážeme krok po kroku, ako sa k ním dostanete.

Otvorte si Nastavenia vášho smartfónu a choďte následne do sekcie Upozornenia a Centrum ovládania. Následne zrolujte ponuku úplne na spodok k možnosti Stavový riadok. Potom otvorte možnosť Indikátor batérie. V rámci tejto ponuky budete môcť zmeniť vzhľad. V ponuke nájdete vizualizáciu batérie bez %, potom batériu si % vo vnútri, batériu s % mimo a zelenú čiaru, ktorá sa vám môže zobrazovať vo vrchnej časti obrazovky. Tú môžete vidieť aj v náhľade nižšie.

Pevne veríme, že postup vyššie bol pre vás užitočným.  Aký indikátor batérie je vašim favoritom? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close