SpravodajstvoXiaomi

Takto si môžete pozrieť zajtrajšie predstavenie smartfónov zo série Xiaomi Mi 10T

Predstavenie očakávaných noviniek od spoločnosti Xiaomi je naozaj za rohom. Ako si však môžete predstavenie pozrieť naživo?

Spoločnosť Xiaomi plánuje už počas zajtrajšieho dňa predstaviť zásadné novinky vo svojom portfóliu, pričom na zozname nových zariadení majú pribudnúť aj dva nové modely zo série Xiaomi Mi 10T. I keď veľkú časť informácií o očakávaných smartfónoch Mi 10T a Mi 10T Pro poznáme už dnes, stále visí otáznik nad ich dostupnosťou a prípadnou cenou najmä v našom regióne. Ak nechcete na nič čakať a informácie chcete mať priamo z prvej ruky, určite odporúčame sledovať zajtrajšiu konferenciu naživo. Nižšie si ukážeme, ako na to.

Predstavenie noviniek už zajtra o 14:00

Konferencia, kde plánuje spoločnosť Xiaomi predstaviť najmä nové smartfóny zo série Mi 10T, je naplánovaná už na zajtra, čiže 30. septembra. Samotná konferencia pritom začne už o 14:00 nášho času, no s najväčšou pravdepodobnosťou bude trvať niekoľko desiatok minút. Po boku dvoch smartfónov Mi 10T a Mi 10T Pro môžu byť predstavené aj ďalšie, doposiaľ nevidené produkty, ako aj prípadný smartfón Mi 10T Lite, o ktorom veľa informácií zatiaľ nemáme.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Živý prenos z konferencie môžte sledovať priamo cez lifestream na videoplatforme YouTube umiestnený vyššie. Aktuálne ide o jediný naplánovaný livestream na sociálnych sieťach a videoplatformách, no je pravdepodobné, že živý prenos sa neskôr objaví aj priamo na globálnych stránkach spoločnosti Xiaomi.

Všetky doteraz známe informácie o nadchádzajúcich smartfónov zo série Mi 10T nájdeš priamo na našom webe. Samozrejme, po zajtrajšej konferencii nájdeš všetky podstatné informácie aj na našich stránkach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close