NávodyXiaomi

Takto môžete v Xiaomi smartfóne rozmazať časť fotky, napríklad tvár, či ŠPZ auta

Funkcia je dobre schovanou v aplikácii Galéria.

MIUI nadstavba v Xiaomi smartfónoch vo svojich útrobách schováva hromadu funkcií, ktoré sú dobre schovanými. Nedávno sme vám napríklad ukázali, ako je možné využiť kameru smartfónu, ako prenosný skener. Táto funkcia je priamo schovaná v aplikácii Fotoaparát pod položkou Viac, kde nájdete možnosť Dokumenty. Okrem iného takto vytvorené skeny dokumentov, môžete neskôr aj editovať. Alebo  sme vám ukazovali, ako môžete z fotografií odstrániť nechcene predmety. Tých takto schovaných funkcií je v Xiaomi smartfónoch neúrekom a teraz by sme vám chceli ukázať jednu z ďalších, ktorá bezpochyby nájde využitie v mnohých prípadoch. Ide konkrétne o možnosť rozmazania časti fotografie, napríklad tváre, či ŠPZ áut.

Takto môžete v Xiaomi smartfóne rozmazať časť fotografie

Na rozmazanie časti tváre, resp. ŠPZ, alebo inej časti fotografie, nebudete potrebovať žiadnu externú aplikáciu. Za týmto účelom využijeme vstavanú aplikáciu Galéria, ktorú nájdeme v každom Xiaomi, Redmi, či Poco smartfóne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Potom, ako si otvoríte samotnú aplikáciu Galéria, tak si vyberte fotografiu, na ktorej ste chceli rozmazať časť zachyteného snímku. Následne zvoľte v spodnej ponuke možnosť Upraviť. Potom v spodnej lište vyhľadajte možnosť  Mozaika. V ďalšom kroku stačí už len vyznačiť časť fotografie, ktorú chcete rozmazať.

Ako môžete zároveň vyššie v náhľadoch vidieť, tak samotná funkcia umožňuje zvolenie rôznych motívov, prostredníctvom ktorých viete zmeniť štýl rozmazania vrátane intenzity.

Pevne veríme, že funkcia sa vám páči, a že ju do budúcnosti využijete

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close