APLIKÁCIE A HRYNávody

Takto môžete počúvať YouTube hudbu bez reklám, na pozadí a aj so zamknutou obrazovkou: Poznáte tento trik?

Počúvanie YouTube bez reklám sa dá aj bez poplatkov. Pozrite sa, ako môžete využívať služby Premium bez toho, aby ste zaplatili.

Služba YouTube je jednou z najviac populárnych služieb pre sledovanie videí no aj počúvanie hudby. Práve táto platforma svojím obsahom dokáže konkurovať aj veľkým streamovacím službám ako je Spotify alebo Apple Music. Veľkou nevýhodou tejto platformy je však to, že narozdiel od svojich konkurentov nedokáže pracovať na pozadí a prehrávať vami zvolený obsah vo chvíli, kedy napríklad uzamknete obrazovku vášho smartfónu. Túto možnosť teda môžete využiť len vo chvíli, keď si predplatíte predplatné s názvom Premium, ktoré navyše vynecháva aj otravné reklamy. Vedeli ste však, že možnosť takéhoto prehrávania máte aj vtedy, keď si za službu nezaplatíte? Ako na to si teraz prezradíme v našom článku.

Počúvajte hudbu na YouTube bez reklám a zadarmo

V rámci YouTube máme prístup ku skutočne veľkému množstvo videí, ktoré sa orientujú ako na hudbu, tak aj na obsah, pri ktorom by sme obraz mali vidieť. Náš postup tak poteší sledovateľov oboch kategórií, keďže vďaka tomuto triku sa môžu zbaviť reklám a dokonca môžu obsah počúvať aj na pozadí. Využiť k tomu však potrebujete aplikáciu Mi Music, ktorá pochádza od spoločnosti Xiaomi. Majitelia smartfónov od tejto spoločnosti majú aplikáciu predinštalovanú už pri ich kúpe, no ak ju v telefóne nenájdete, môžete ju nájsť voľne dostupnú aj v Obchode Play. Využiť ju pritom môžu majitelia akéhokoľvek Android smartfónu.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Mi Music
Mi Music
Developer: Mi Music
Price: Free

Vďaka tejto aplikácii si môžete užiť obsah uložený vo vašom smartfóne, no pristupovať aj k videám, ktoré nájdeme na YouTube. Aplikácia Mi Music od Xiaomi teda môže mať viacero funkcií, pričom azda najviac užitočnou je práve prehliadanie videí bez reklám a počúvanie hudby aj na pozadí či pri uzamknutom telefóne. A ako túto funkciu môžete aktivovať aj vo vašom telefóne?

Takýmto spôsobom aktivujte zobrazovanie obsahu z internetu

Aj keď je aplikácia Mi Music pomerne intuitívna a všetky možnosti nájdete ihneď ako ju spustíte, vo viacerých prípadoch sme sa stretli s tým, že zobrazovanie obsahu z internetu sme si museli aktivovať. Táto aktivácia nám zaberie len pár sekúnd, pričom potom si už môžete užívať prezeranie celého obsahu z platformy YouTube. A ako to môžete aktivovať aj vy? Nižšie sa pozrite na náš postup.

  • Otvorte aplikáciu Mi Music a klepnite na ikonu v ľavom hornom rohu
  • Zvoľte možnosť Nastavenia
  • Klepnite na možnosť Ďalšie nastavenia
  • Aktivujte si funkciu Online obsahové služby
  • Vyhľadajte si pieseň či video a pokojne počúvajte bez reklám a aj na pozadí

Vďaka tomuto návodu si budete môcť pokojne počúvať hudbu aj na pozadí, pričom nebudete evidovať ani reklamy. Bonusom je tiež to, že si nebudete musieť platiť predplatné YouTube Premium.

Poznali ste túto službu už predtým? A využívate ju? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close