Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Tak toto tu ešte nebolo! 3D tlačiareň Anet A8 je aktuálne dostupná z nemeckého skladu iba za 96 eur

3D tlačiareň Anet A8 je určená najmä pre začiatočníkov, no zabavia sa s ňou aj tí skúsenejší

Ty ešte stále váhaš nad kúpou svojej prvej 3D tlačiarne? Už nemáš nad čím váhať, keďže takáto akcia tu nikdy nebola a zrejme už nikdy nebude! Kvalitnú 3D tlačiareň Anet A8, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie tlačiarne začiatočníkov, si totižto môžeš aktuálne zaobstarať za neuveriteľných 95,99 eur s expresnou dopravou z nemeckého skladu zdarma!

Akciu na 3D tlačiareň Anet A8 nájdeš tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nechaj sa stiahnuť do víru 3D tlače!

S 3D tlačiarňou Anet A8 premeníte každý váš nápad na realitu. Presnosť tlače je naozaj vynikajúca, takže sa nemusíte báť o to, že vaše výrobky budú nekvalitné, či nepresné. Na domáce použitie je tlačiareň Anet A8 úplne postačujúca a pre amatérov je ako stvorená. 

Zdroj: Cafago

Obrovskou výhodou tlačiarne Anet A8 je skutočne široký rozsah pracovných teplôt, čo umožňuje tlač z viacerých druhov materiálov, napr. PLA, ABS, HIPS, TPU, PRTG, nylonu, či drevo-polyméru. Viac skúsení 3D tlačiari si ale obľúbia možnosť tlačiť celkom veľké objekty s maximálnou veľkosťou až  240 x 240 x 180 mm, ako aj kvalitnú dýzu s hrúbkou 0,4mm a celkom rýchlu tlač

Ako to funguje?

  • Zapnete tlačiareň.
  • Tlačiareň je následne potrebné „pred zahriať“ (dĺžka pred zahratia závisí od zvoleného materiálu).
  • Vložíte vlákno do otvoru (extruder hole).
  • Následne si vyberiete objekt na tlač z SD karty (tlačiareň sa následne opäť zahreje).
  • Potom extruder bude ťahať vlákno a v určitom bode ho bude topiť a nanášať vrstvu za vrstvou.
  • Po dotlačení vám displej tlačiarne oznámi že tlač prebehla úspešne a následne budete môcť vytlačený predmet odobrať z lôžka.

Vyzerá to celkom jednoducho, čo na to poviete?

Balenie 3D tlačiarne obsahuje viacero kúskov, z ktorých ju je potrebné zložiť do finálnej podoby, ale nie je to nič strašidelné. Na internete nájdete aj viacero Youtube návodov ako na to. Nižšie si môžete pozrieť jeden z nich.

Aktuálne bezkonkurenčnú akciu na 3D tlačiareň Anet A8 nájdeš na partnerskom zahraničnom e-shope Cafago.com, ktorý ju ponúka za 95,99 eur s dopravou z nemeckého skladu zdarma. Doprava je vďaka tomu nie len niekoľkonásobne rýchlejšia, ale zároveň sa nemusíte obávať ďalších poplatkov ako CLO či DPH. 

Akciu na 3D tlačiareň Anet A8 nájdeš tu

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close