SpravodajstvoXiaomi

Tajomná séria radu Redmi Note získava oficiálne svoje pomenovanie a príde už tento mesiac!

Modelový rad Redmi Note získa nových predstaviteľov, ktorí by do Číny mali zavítať do konca tohto mesiaca. Prinesú čipsety od MediaTeku.

Pred niekoľkými dňami vyšla na verejnosť informácia, že Redmi má zmeniť označovanie svojho modelového radu Redmi Note a priniesť tak novú sériu, ktorá sa bude líšiť od aktuálnej jedenástej generácie. Svojou výbavou majú nové smartfóny odkazovať na úspešný Redmi Note 10 Pro, ktorý doteraz žne obrovské úspechy. Spoločnosť Redmi však teraz potvrdzuje príchod novej série smartfónov spolu aj s názvom nového smartfónu. Okrem toho sa tiež dozvedáme, kedy nová séria smartfónov príde. Bližšie informácie k pripravovanej sérii smartfónov nám prináša portál mundoxiaomi.com. My vám teraz priblížime informácie o ďalšom predstavovaní smartfónov a rovnako ich očakávanej výbave.

Modelový rad sa označí ako Redmi Note 11T

Očakávaná zmena, ktorú nám Xiaomi už pred niekoľkými dňami oznámilo, nebude taká výrazná, ako by sme možno čakali. Čínsky gigant sa tak rozhodol pre použitie číslovky 11 a doplní ju písmenkom T. Modelový rad Redmi Note 11T má byť výrazne odlišný od pôvodného modelového radu, aký sme mohli vidieť doteraz. Príde však vo veľmi blízkej dobe a keďže Xiaomi nechce kaziť označovanie svojich smartfónov, nebude zatiaľ používať číslovku dvanásť.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Predstavenie nových smartfónov by malo prebehnúť ešte v máji tohto roka, teda ešte tento mesiac. Informácie o tomto smartfóne odhaľuje plagát, na ktorom spoločnosť poukazuje na prítomnosť modelu Redmi Note 11T Pro. Predstavenie, ktoré chce Redmi stihnúť ešte do konca tohto mesiaca, by malo byť určené len pre Čínu. Môžeme však očakávať, že neskôr smartfóny prídu aj na náš globálny trh. Kedy by malo prebehnúť globálne predstavenie zatiaľ ešte nevieme. Na bližšie informácie si tak budeme musieť počkať, no keďže sa predstavenie blíži, informácie by sa mali hrnúť celkom rýchlo.

Redmi Note 11T Pro teaser
Zdroj: mundoxiaomi.com

Takúto výbavu u smartfónu očakávame

Aj keď pôjde o smartfóny, ktoré by sa mali výrazne odlišovať od pôvodnej generácie s číslovkou jedenásť a podobať by sa mali minuloročnému a populárnemu Redmi Note 10 Pro, podľa všetkého uvidíme čipsety od spoločnosti MediaTek. Tie sú o niečo lacnejšie a Redmi si vďaka tomu bude môcť dovoliť uviesť smartfóny s nižšou a lákavou cenou. Spoločnosť by však mala siahnuť po veľmi výkonných čipsetoch, ktoré by sme radi videli aj v smartfónoch s nižšou cenou.

Redmi Note 11T Pro by tak mal priniesť čipset MediaTek Dimensity 8000, ktorý je aktuálne vrcholom čipsetov určených pre vyššiu strednú triedu smartfónov. Nový smartfón by sa tak mal sústrediť najmä na výkon, no očakávať môžeme aj výrazné inovácie. Ako sme však už spomenuli, bližšie informácie o tomto smartfóne aj o jeho súrodencoch sa však dozvieme v blízkej dobe.

Čo poviete na príchod modelu Redmi Note 11T Pro? Je podľa vás ďalšia séria smartfónov takto skoro po predstavení poslednej potrebná? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close