WindowsWindows 10 Mobile

Surface Phone bude schopný hovorov. Nebude sa jednať teda len o „bežný“ rozkladací smartfón/tablet

Diskusia okolo zariadenia Surface Phone, resp. okolo operačného systému Andromeda sa aktuálne posúva výrazne dopredu. Doteraz totiž nebola známa žiadna informácia o tom či zariadenia s operačným systémom Andromeda budú schopné aktívneho telefonovania, tak ako je tomu na klasických smartfónoch. Najnovšie report portálu WindowsCentral.com, ktorý sa odvoláva na interné zdroje Microsoftu hovorí, že Andromeda OS, resp. Windows Core OS bude podporovať LTE.

„Súčasné prototypy obsahujú telefónne funkcie, čo znamená, že budú môcť telefonovať a odosielať texty tak, ako je to možné v telefónoch s Windowsom.“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Andromeda OS, resp. Windows Core OS by mal byť operačným systémom, ktorého jadro bude tvoriť samotný Windows, ktorý sa bude prispôsobovať, vrátane aplikácií veľkosti displeju.

Kedy by sme sa mohli dočkať Surface Phone zariadenia?

Nuž, je to ako nekonečný príbeh. Každým dňom, týždňom či mesiacom sa mení aj možný dátum kedy by toto zariadenie mohlo uzrieť svetlo sveta. Najnovšie sa však hovorí, že tento telefón, resp. hybrid by mohol byť predstavený spolu s Andromeda OS v októbri tohto roka.

Zdroj: WindowsCentral.com, úvodný obrázok: behance.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close