Sponzorovaný obsah

Štýlovú mestskú skladačku FIIDO D21 s dojazdom až 100 km aktuálne kúpiš v EÚ sklade za šialenú cenu

Krajšiu mestskú skladačku so 100 km dojazdom v režime elektrickej dopomoci zrejme na trhu nenájdeš, tak nad čím ešte váhaš?

Populárna mestská skladačka FIIDO D11 sa od svojho uvedenia potýkala so zásadným problémom – zle vyriešeným snímačom krútiaceho momentu. Využívanie elektrického pohonu tak bolo na jednej z najkrajších elektrických mestských skladačiek na trhu v určitých prípadoch naozaj obtiažne. Výrobca sa však zo svojich vlastných chýb po kritike používateľov otriasol a na trh v priebehu niekoľkých mesiacov priniesol nový, výrazne vylepšený model FIIDO D21. Ten opäť dráždi skvelými technickými parametrami, no v neposlednom rade aj agresívnou cenou iba 1 044,06 eur s kupónom „GERXM7“ na e-shope Geekbuying.com.

FIIDO D21 s kupónom „GERXM7“ už za 1 044,06 eur nájdeš TU

FIIDO D21 – najkrajšia mestská skladačka na trhu

fiido d21
Zdroj: FIIDO

Podobne ako pri predchodcovi, základom modelu FIIDO D21 je kompaktný skladací rám vyrobený z hliníka. Batéria je umiestnená pomerne netradične v sedlovke a pod samotnou sedlovkou, takže rám je násobne užší a menej mohutný, ako v prípade väčšiny konkurencie. Minimálne rozmery rámu však umožňujú zloženie bicykla tak, aby ho bolo možné pohodlne prenášať v MHD alebo v aute. Druhou stránkou kompaktnej stavby bicykla a využitých materiálov je mimoriadne nízka hmotnosť celého bicykla iba 12,9 kg bez batérie, resp. 17,5 kg s batériou. 

fiido d21 4
Zdroj: FIIDO

O pohon sa aj v tomto prípade stará elektromotor s výkonom až 250 W. V spojení s 11,6 Ah batériou dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť až 25 km/h (čisto elektrický pohon), čo bohato postačuje pri mestskej premávke či bežných výletoch. Netreba však zabúdať na úplne nový snímač krútiaceho momentu. Ten zásadne vylepšuje používanie bicykla v hybridnom režime, keďže pohonná sústava zložená aj zo 7-stupňovej prehadzovačky Shimano dokáže omnoho rýchlejšie reagovať na aktuálne podmienky. Dojazd zostal na pôvodnej úrovni, čiže až 100 km v hybridnom režime a 30 až 60 km v čisto elektrickom režime

fiido d21 2
Zdroj: FIIDO

Keďže sa jedná primárne o mestskú skladačku, výrobca už tradične myslel na pohodlie a najmä bezpečnosť pri jazde v meste. Aj model FIIDO D21 preto vybavil až 20-palcovými kolesami s plášťami s vyšším profilom a kotúčovými brzdami vpredu i vzadu. Nechýbajú ani predné a zadné LED svietidlo, či LED displej s najdôležitejšími informáciami o jazde priamo na riadidlách. 

FIIDO D21 s kupónom „GERXM7“ už za 1 044,06 eur nájdeš TU

Elektrickú skladačku FIIDO D21 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „GERXM7“ zrazíš jej cenu už na skvelých 1 044,06 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu. Doprava je tak expresne rýchla a zároveň sa nemusíš obávať poplatkov ako clo alebo DPH

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close