Sponzorovaný obsah

Štýlové a multifunkčné smart hodinky nemusia stáť stovky eur. Tento kúsok môže byť Váš za neuveriteľných 20 eur!

Pokukávate po svojich prvých smart hodinkách, no nieste fanúšikom moderných dotykových hodiniek bez klasických ručičiek? Smart hodinky Zeblaze VIBE 4 Hybrid sú vynikajúci kompromis medzi moderným a štýlovým dizajnom a najmodernejšími technológiami, ktoré sledujú Váš zdravotný stav, ako aj denný režim. Najlepšou správou je, že tieto hodinky môžete aktuálne získať za 20 eur!

Hodinky do akýchkoľvek podmienok

Robustný outdoorový dizajn Smart hodinky Zeblaze VIBE 4 Hybrid sú nepochybne určené pre športových nadšencov. Potvrdzuje to nie len ich robustný dizajn, ale aj množstvo skvelých funkcií. Čo sa dizajnu týka, samotné hodinky sú vyrobené zo zinkovej zliatiny. Zadná strana hodiniek, ktorá je v dotyku s kožou, je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Robustný dizajn hodiniek dopĺňa silikónový remienok s oceľovou prackou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
IP67-50M-Water-Resistant-ZEBLAZE-VIBE-4-HYBRID
Zdroj: Cafago

Outdoorový dizajn nie je len na oko, ale spĺňa certifikáciu 5ATM, čiže prachuvzdornosť a vodotesnosť pri povrchovom plávaní / umývaní rúk. Moderné hodinky s nádychom „klasiky“ Samotné hodinky tvorí 1,24-palcový displej, ktorý slúži na zobrazovanie stopiek, aktivity, prichádzajúcich hovorov, notifikácií a mnoho ďalšieho. Skvelou správou pre fanúšikov klasických hodiniek sú ale normálne mechanické ručičky, ktoré sú pri dnešných inteligentných hodinkách raritou.

Stále fit

Ako sme už spomínali vyššie, smart hodinky sa o Vás starajú počas celého dňa a nie len čo sa notifikácií týka. S týmito hodinkami budete jednoducho vždy fit. 3-osový akcelerátor totižto zabezpečuje sledovanie dennej činnosti, spaľovanie kalórií, sledovanie prejdenej vzdialenosti, počítadlo krokov a mnoho ďalšieho.

Dlhá výdrž batérie a skvelá pripojiteľnosť

V útrobách hybridných smart hodiniek Zeblaze sa nachádza veľká 610mAh batéria, ktorá v pohotovostnom režime ponúka dostatočne veľa šťavy až na neuveriteľných 24 mesiacov. Hodinky sú na tom skvele aj čo sa konektivity týka. Vďaka podpore Bluetooth 4.0, Androidu 4.4 + a iOS 7.0 + sú hodinky skvelou voľbou aj pre používateľov so starším smartfónom.

Smart hodinky Zeblaze VIBE 4 Hybrid má aktuálne v akciovej ponuke eshop Cafago.com, ktorý ich ponúka za 40,19 eur. So zľavovým kupónom CC428 môžete cenu zraziť až na fantastických 20,59 eur!

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago.com)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close