Filmy a seriálySpravodajstvo

Squid Game: Pripravuje Netflix pokračovanie? Poznáme odpoveď priamo z úst riaditeľa spoločnosti!

Jedna otázka, ktorá zostala doposiaľ nezodpovedaná je, či Netflix pripravuje druhú sériu pre seriál Squid Game. Konečne sa dozvedáme odpoveď!

Seriál Squid Game pobláznil desiatky miliónov ľudí. Ešte v októbri minulého roka sme písal, že ide o seriál, ktorý prepísal historické tabuľky Netflixu. Dôvodom je, že seriál sa stal vôbec najúspešnejším titulom platformy. Ku októbru minulého roka oslovil viac ako 111 miliónov divákov. Rovnako treba uviesť, že po celom svete 28 dní od uvedenie seriálu, bol streamovaný 1,65 miliardy hodín. Jedna otázka, ktorá zostala doposiaľ nezodpovedaná je, dočkáme sa pokračovania?

Dočkáme sa pokračovania seriálu Squid Game?

Najnovšie zahraničný portál variety.com upozorňuje na to, že spoločnosť Netflix oficiálne potvrdila, že príde i druhá séria tohto seriálu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Potvrdil to priamo Ted Sarandos, výkonný a obsahový riaditeľ spoločnosti Netflix v reakcii na otázku Nidhi Gupta z Fidelity Management and Research počas prezentovania finančných výsledkov spoločnosti za posledný kvartál.

V súvislosti s pokračovaním seriálu Sarandos uviedol, že nás čaká ešte hrôzostrašnejšia akcia. Ďalej však treba uviesť, že riaditeľ spoločnosti nepresnil dátum a to ani orientačný, kedy sa dočkáme pokračovania. Nezostáva nám teda nič iné, ako len čakať na ďalšie informácie.

Len pre zaujímavosť, náklady na produkciu seriálu boli 21,4 milióna dolárov, zatiaľ čo výnosy sa odhadujú na 891 miliónov dolárov. Okrem toho, Squid Game vyhral tri ceny Zlatý glóbus, vrátane najlepšej televíznej drámy, a získal O Yeong-su trofej pre herca vo vedľajšej úlohe.

Sledovali ste tento seriál aj vy? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch ako aj to, či sa vám páčil.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close