Filmy a seriálySpravodajstvo

Spoveď mafiánskeho bossa, alebo čierny pasažier vo vesmíre? Nielen to nájdete v pestrej marcovej ponuke Netflixu

Aj druhá polovica mesiaca bude plná filmových hitov, medzi ktorými sa objavia staršie snímky, ale aj novinky.

Aj v druhej polovici marca bude na Netflixe z čoho vyberať. Prichádza totiž množstvo kvalitných originálnych titulov. Tešiť sa môžete na rôzne žánre a na svoje si určite prídu aj priaznivci českého dabingu.

Gotti

John Gotti bol jedným z najmocnejších mafiánskych šéfov New Yorku. Gotti pracoval pre známu rodinu Gambino a jeho cestu na vrchol lemovali potoky krvi. Dej zachytáva tohto mafiánskeho bossa vo väzení. Trpí rakovinou hrtanu a spomína na svoj život plný násilia a zločinu. Film z roku 2018 prichádza do ponuky Netflixu až tento marec, no rozhodne má potenciál zaujať aj dnes. Pozrieť si ho môžete od dnes, 15. marca.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

https://www.youtube.com/watch?v=ZPMWQXVSA9M&ab_channel=VVSFilms

Krvavočervené nebo

Nemecký film, ktorý vyšiel ešte minulý rok. Dej vás prenesie do lietadla, letiaceho cez Atlantik. Tento nočný let unesú teroristi netušiaci, že sa na palube nachádza aj žena trpiaca záhadnou chorobou, z ktorej sa stane neskôr vraždiace monštrum. Treba však uviesť, že aj napriek tomu, jej primárnym cieľom zachrániť svojho syna, vďaka ktorému sa „drží“ pri zmysloch. Najhoršie na tom však je, že je schopnou premeniť aj ostatných v monštrá, ktoré by nikto z nás nechcel stretnúť.

3 Tonelada$: Assalto ao Banco Centra

16. marca vyjde prvá séria dokumentárneho seriálu o veľkolepej lúpeži z roku 2005. Tá sa odohrala v brazílskom meste Fortaleza. Zlodeji sa prekopali do trezoru Centrálnej banky a odniesli si 160-miliónov brazílskych reálov.

Mank

Filmový počin známeho Davida Finchera. Mank vyšiel ešte v roku 2020, no ide o film, ktorý určite musíte vidieť. Zachytáva vznik jedného z najznámejších filmov v histórii – Občana Kanea. Presuňte sa do Hollywoodu v 30. rokoch minulého storočia a sledujte boj sarkastického scenáristu, Hermana Mankiewicza nielen s Orsonom Wellesom, ale aj so svojou závislosťou.

Mimochodom, film bol minulý rok nominovaný na Oskara v desiatich kategóriách a odniesol si cenu za najlepšiu kameru a výpravu. Ohromia tiež výkony hlavných hviezd – Garyho Oldmana a Amandy Seyfried. Tentokrát si ho môžete pozrieť aj s českým dabingom.

Čierny krab

Už o pár dní, 18. marca sa do ponuky Netflixu dostane aj zaujímavý post-apokalyptický film Black Crab. Vydajte sa s postavami na beznádejnú misiu cez zamrznuté more v nádeji, že tajný balík ukončí ničivú vojnu. V hlavnej úlohe vojačky sa objaví Noomi Rapace, ktorá urobí všetko pre to, aby zachránila svoju dcéru.

Utajený pasažier

Film určený fanúšikom sci-fi. Počas cesty na Mars nájde trojica astronautov na palube rakety čierneho pasažiera. Ten je v bezvedomí, no po jeho oslobodení nastane kritická chyba. Kyslík sa začína rýchlym tempom míňať a už čoskoro bude musieť posádka učiniť ťažké rozhodnutie – Obetujú čierneho pasažiera, aby sa zachránili?

Film utajený pasažier vyšiel v roku 2021, no aj dnes prináša kvalitný zážitok so špičkovými hereckými výkonmi.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close