SpravodajstvoXiaomi

Spomínate si na Xiaomi CIVI? Model smartfónu, ktorý je často označovaný za najkrajší telefón od Xiaomi, predsa len zrejme príde i ku nám!

Známy leaker poukazuje na to, že model smartfónu Xiaomi CIVI príde i do Európy. "Parametre pripravovaného smartfónu sú až príliš podobné".

Nie je tajomstvom, že množstvo skvelých smartfónov a zariadení od čínskej spoločnosti Xiaomi vôbec nepríde za hranice Číny. Rovnako mal dopadnúť model s názvom Xiaomi CIVI, na ktorý sme všetci netrpezlivo čakali hneď z niekoľkých dôvodov. Parametre tohto smartfónu by totiž mohli pokojne spadať i do vyššej cenovej kategórie, no lákavý a i dizajnovo krásny model nakoniec ostal s označením „China-only“. Známy leaker označovaný ako Digital Chat Station nám však teraz oznamuje, že podobný smartfón by už čoskoro mohol prísť i ku nám. A vlastnosti modelu ktoré leaker odhaľuje sa až nápadne podobajú na nami Xiaomi CIVI.

Nový model so Snapdragonom 778G je na ceste

Len pre úvod si zopakujeme niektoré zo základných a výrazných vlastností modelu Xiaomi CIVI. Elegantný model poháňa čipset Snapdragon 778G a výrazným prvkom je i 6.55″ OLED displej s podporou 120Hz obnovovacej frekvencie a optickým snímačom odtlačkov prstov pod displejom. Tu však nekončíme a musíme spomenúť i 4500mAh batériu s podporou 55W rýchleho nabíjania.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Model s označením Xiaomi CIVI je tu s nami už viac ako mesiac a zatiaľ neprebehla ani zmienka o jeho globálnej dostupnosti. Teda až doteraz. Najnovšie leaky poukazujú na príchod hneď dvoch modelov, ktoré by mohli byť pokojne globálnymi ekvivalentmi čínskeho modelu. Vyzerá to teda tak, že nejkrajší smartfón tohto roka sa bude vynímať i na našich predajných pultoch.

Xiaomi CIVI
Zdroj: Xiaomi

Dva nové modely sa podobajú na nám známy Xiaomi CIVI

Spomínané parametre modelu s označením Xiaomi CIVI sme nevybrali náhodne. Leaker známy pod menom Digital Chat Station totiž poukazuje na smartfóny, ktoré majú práve tieto vlastnosti. Čipset Snapdragon 778G, ľahká a tenká konštrukcia s úplne novým dizajnom, OLED displej s veľmi pokročilým optickým snímačom odtlačkov prstov. Ďalšie vlastnosti však zatiaľ nie sú známe no môžeme očakávať, že sa o nich dozvieme už v najbližších dňoch či týždňoch.

Vyzerá to tak, že sa Xiaomi CIVI nakoniec predsa len dostane i ku nám a tí, čo si naň brúsili zuby, budú mať konečne dôvod na radosť. Model je totiž naozaj výnimočný už len svojím elegantným dizajnom a o výbave ani vravieť nemusíme. Je to jednoducho vyššia stredná trieda ako sa patrí.

Kúpili by ste si Xiaomi CIVI v prípade jeho globálnej dostupnosti? A čo poviete na výbavu, pozdáva sa vám? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close