Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

KUGOO S1 Pro – špičková elektrická kolobežka s nosnosťou až 120 kg aktuálne s luxusnou cenovkou

Cenovka jednej z najpopulárnejších elektrických kolobežiek od spoločnosti KUGOO padá na historické minimum.

Číňania opäť dokazujú, že kúpa kvalitnej elektrickej kolobežky nie je taká drahá záležitosť. Špičkový model KUGOO S1 Pro totižto môžeš momentálne mať už za 277,09 eur s dopravou z európskeho skladu zdarma, pričom sa nemusíš trápiť so žiadnymi ďalšími poplatkami. 

Kolobežku KUGOO S1 Pro za skvelých 277,09 eur nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Prečo si vybrať práve Kugoo S1 Pro?

Elektrická kolobežka KUGOO S1 Pro ponúka hneď niekoľko výhod, vďaka ktorým si jej použitie užiješ aj v rámci rušnej dopravy v centre mesta. Hneď prvou výhodou tejto kolobežky sú 8,5 -palcové perforované kolesá s protišmykovým povrchom, ktoré v sebe nemajú vzduch. Vďaka tomu sa vyhneš zbytočným defektom, pričom je stále zachovaný príjemný „mäkký“ zážitok z jazdy.

kugoo s1 pro 2
Zdroj: Geekbuying

Výkon dostatočný pre akékoľvek podmienky

Vďaka motoru s výkonom až 350W sa dostanete naozaj kdekoľvek. Kolobežka s nosnosťou až 120 kg zvláda naozaj všetko, či už máme na mysli rýchlu jazdu až 30 km/h, alebo jazdu do kopca so sklonom až 15 stupňovŠtandardný dojazd je pritom na úrovni až 30 km, no zákazníci hlásia, že s primeranou jazdou sa bezproblémovo dostanete na hranicu 40 km. 

kugoo s1 pro
Zdroj: Geekbuying

Vyhni sa nepríjemným situáciám na ceste

Kolobežka Kugoo S1 Pro je vybavená sadou LED svetiel, ktoré dokonale osvetľujú tvoju kolobežku aj počas noci. Skvelou výhodou modelu Pro sú však smerovky, ktoré sa dajú aktivovať priamo na riadidlách. Vďaka smerovkám sa tak nemusíte trápiť s ukazovaním smeru jazdy rukou. 

kugoo s1 pro displej
Zdroj: Geekbuying

Na záver určite spomenieme, že kolobežka spĺňa certifikát IP54, čiže sa nemusíte báť o jej poškodenie v daždivom počasí, v blate, či piesku. Spomenieme aj jej váhu iba 11 kg, ale aj fantastické brzdy, ktoré dokážu zabrzdiť na dráhe iba 4 metre

Kolobežku KUGOO S1 Pro za skvelých 277,09 eur nájdeš na Geekbuying.com

Ako sme už spomínali, elektrickú kolobežku KUGOO S1 Pro môžeš aktuálne zakúpiť na e-shope Geekbuying.com už za 277,09 eur s dopravou z európskeho skladu zdarma. Pre uplatnenie zľavy treba do nákupného košíka vložiť zľavový kupón „5QTBJ17X“. Keďže je produkt dodávaný z európskeho skladu, nemusíte sa obávať žiadnych ďalších poplatkov ako clo či DPH

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close