Spravodajstvo

Snapchat predstavil nové skupinové videohovory. Do konverzácie sa môže zapojiť až 16 ľudí naraz

Do aplikácie Snapchat sa čoskoro dostanú skupinové videohovory zložené až zo 16 účastníkov, informovala o tom spoločnosť Snap Inc. priamo na svojej stránke. Nová funkcia by sa do aplikácie mala dostať v priebehu niekoľkých týždňov.

Zápasenie s konkurenciou

Nová, celkom zaujímavá a využiteľná funkcia, aplikácii Snapchat jednoznačne pomôže. V posledných mesiacoch to mala naozaj ťažké, pretože ju doslova zvalcovala konkurencia v podobe Facebook Messengeru a Instagramu. Obe tieto aplikácie za posledný rok prebrali množstvo funkcií, ktoré priniesla práve aplikácia Snapchat. Skončilo to ale tak, že konkurenčné aplikácie nabrali na popularite a ľudia pomaly začali aplikáciu Snapchat opúšťať. S novou aktualizáciou by si mohol Snapchat opäť stiahnuť svojich priaznivcov späť, samozrejme iba do momentu, pokiaľ s touto funkciou nepríde aj konkurencia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako budú fungovať skupinové videohovory?

Počas skupinového rozhovoru stačí, aby používateľ klikol na ikonu kamery. To je naozaj všetko. Nič prepracované nič zložité. Do videohovoru sa dostanete naozaj rýchlo. Po zahájení takejto konverzácie, budú všetci účastníci informovaní o tom, že sa začal nový videohovor. Do videohovoru sa môže naraz pripojiť až 16 ľudí, ktorí môžu plne využívať rôzne filtre, chatovanie alebo môžu ostatných účastníkov pozorovať tak, že sa do hovoru zapoja, no svoju kameru nezapnú. Sme zvedaví na prvé skúsenosti s novou funkciou, pretože už z obrázku, ktorý nám priložila spoločnosť Snap, vyzerá hovor so 16 účastníkmi trošku hekticky a na malých obrazovkách s ním môžu byť nemalé problémy.

Používate aplikáciu Snapchat? Ak áno, využijete túto novú funkciu alebo vám pripadá ako zbytočná? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: Snap.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close