Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Smartmi Home Electric Heater – ohrievač s výkonom 2 200W momentálne s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu

Ohrievač Smartmi Home Electric Heater od spoločnosti Xiaomi dokáže zohriať aj väčšie miestnosti a to aj napriek kompaktným rozmerom.

Spoločnosť Xiaomi je už roky vo svete známa nie len kvôli cenovo dostupným smartfónom ale aj vďaka dostupnými a najmä dizajnovými domácimi spotrebičmi a inými doplnkami do domácnosti. Produkty v drvivej väčšine prípadov možno označiť za kúsky s nenápadným moderným dizajnom, ktorý ich vystreľuje pred možnú konkurenciu. Medzi takéto zaujímavé dizajnové produkty od Xiaomi možno označiť aj elektrický ohrievač Smartmi Home Electric Heater. Ten oproti konkurencii zaujme už spomínaným moderným dizajnom, ale aj výkonom až 2 200W. Atraktívny je však aj po stránke cenovej dostupnosti, keďže momentálne ho na e-shope TomTop.com môžeš mať z nemeckého skladu už za skvelých 78,11 eur

Smartmi Home Electric Heater už za 78,11 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartmi Home Electric Heater – vnesie teplo domova naozaj všade

Ako sme už načrtli v úvode, zrejme najväčšou prednosťou tohto ohrievača je jeho moderný a elegantný dizajn. Nesie sa už tradične v minimalistickom štýle, čo podčiarkuje minimum rušivých prvkov a využitie matnej bielej farby. Moderný dizajn dopĺňajú aj kompaktné rozmery iba 69,4 x 44,8 x 20,2 cm. Ohrievač je tak možné umiestniť aj do tých najmenších priestorov bez toho, aby bol rušivým elementom v miestnosti. 

smartmi home electric heater 3
Zdroj: TomTop

Ohrievač si vďaka výkonu až 2 200W a dobrej cirkulácii vzduchu bezproblémovo poradí aj s väčšími miestnosťami. Vysoká výhrevnosť totižto zaručuje vyhriatie miestnosti s plochou 10 až 15 m2. K dispozícií sú až 3 výkonnostné režimy a možnosť nastavenia termostatu v rozmedzí od 16 do 28 °C, čím ohrievač uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. 

Zdroj: TomTop

Ovládanie výkonu a termostatu je možné priamo na bočnici radiátora pomocou klasických otočných tlačidiel. Nastavenie požadovanej teploty je tak mimoriadne jednoduché a intuitívne. Spomenieme aj pogumované nožičky pre dobrú stabilitu ohrievača ako aj dvojitú ochranu v prípade prevrátenia ohrievača alebo iného poškodenia. 

Smartmi Home Electric Heater už za 78,11 eur nájdeš na TomTop.com

Ohrievač Smartmi Home Electric Heater s výkonom až 2 200W momentálne nájdeš na e-shope TomTop.com už za 78,11 eur. K dispozícii je bezplatná doprava z nemeckého skladu. Vďaka nej sa vyhneš tak aj nepríjemnostiam ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close