HuaweiSpravodajstvo

Smartfóny z produktovej línie Huawei P40 získali prestížne ocenenie, ktoré im bude konkurencia závidieť

Huawei získal prestížne ocenenie od organizácie TIPA

Spoločnosť Huawei koncom marca predstavila produktovú líniu smartfónov P40, ktoré získavajú jedno kladné hodnotenie za druhým, a to aj napriek absencií Mobilných služieb Google. Hneď po predstavení zariadení, odborná porota DXOMARK vyhodnotila Pro verziu zariadenia za najlepší fotomobil na trhu. S rovnakým hodnotením prišla aj TIPA (TECHNICAL IMAGE PRESS ASSOCIATION).

Huawei získal prestížne ocenenie od TIPA

„Schopnosti mobilných fotoaparátov urobili ďalší veľký krok vpred s poslednou sériou smartfónov P40. Všetky tri smartfóny – P40, P40 Pro a P40 Pro+ majú čipovú sadu Kirin 990 5G, veľký 1 / 1,28-palcový snímač a boli vyvinuté v spolupráci s Leica. Pozoruhodné vlastnosti modelov zahŕňajú algoritmy vyváženia bielej, ktoré sú poháňané AI, vrátane algoritmov určených na optimalizáciu odtieňov a textúry pleti, bol výrazne vylepšený dynamický rozsah vrátane vylepšeného výkonu pri slabých svetelných podmienkach vrátane senzorov farebnej teploty, vylepšení sa dočkala aj schopnosť zaostrenia na všetky pixely a XD Fusion Engine pre hladké približovanie vrátane optimalizácie kvality obrazu.“ Píše TIPA na svojich stránkach.

Mimochodom, pred pár dňami sme publikovali recenziu na smartfón Huawei P40 Pro, ktor‎‎‎ý sme skúšali viac ako 2 týždne. Rovnako aj nás zaujala hlavne kamera smartfónu. Samozrejme, venovali sme značnú časť aj softwarovým obmedzeniam, ktoré spôsobila absencia Google služieb a zároveň sme priniesli aj alternatívne riešenia, ako sa možno s týmto nedostatkom vyrovnať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Len pre zaujímavosť, TIPA vyhodnotila v minulom roku predchádzajúcu generáciu smartfónov spoločnosti Huawei, P30, rovnako za zariadenia s najlepším fotoaparátom pre rok 2019.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close