Smartfón Black Shark 4 je konečne dostupný aj v našich končinách. Nenechaj si ujsť špeciálny predpredajový kupón

Čerstvá herná "pecka" od spoločnosti Xiaomi prichádza s prvými európskymi cenovkami. Aktuálne si môžeš uchmatnúť svoj kúsok v skvelej zľave.

black shark 4 ilustracny
Zdroj: Black Shark

Nedávno predstavený herný smartfón Black Shark 4 od čínskej spoločnosti Xiaomi, ktorý zaujal už tisíce zákazníkov na domácom trhu, sa po prvýkrát dostáva aj na európske predajné pulty. Predpredaj tejto hernej mašiny sa spúšťa už dnes, pričom najlacnejšie modely môžu byť tvoje už od 419 USD. Odporúčame však upriamiť pozornosť na oveľa rozumnejšie konfigurácie, ktoré sú dostupné aj napríklad v poľskom sklade oficiálneho predajcu Black Shark. 

Oficiálny predpredaj smartfónu Black Shark 4 nájdeš na platforme AliExpress

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovší herný smartfón od Xiaomi

black shark 4
Zdroj: Black Shark

Model Black Shark 4 prichádza na trhu s naozaj unikátnymi špecifikáciami a ako sme už niekoľkokrát spomenuli, ide o smartfón určený najmä pre milovníkov mobilných hier. Podčiarkujú to aj jeho hardvérové špecifikácie, keďže v jeho útrobách nájdeme procesor Snapdragon 870, ktorému sekunduje 6 GB až 12 GB RAM. Pochopiteľne, Black Shark 4 toho ponúka omnoho viac. 

black shark 4 modely
Zdroj: Black Shark

Herných nadšencov určite zaujme ultraresponzívny AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou až 144 Hz. Hranie hier na ohromnom 6,67-palcovom displeji s kontrastom na úrovni až 5 000 000:1 tak bude takmer určite dychberúcim zážitkom. 

black shark 4 displej
Zdroj: Black Shark

V rámci naozaj unikátnej výbavy ponúka Black Shark 4 aj zabudované magneticky vysúvateľné tlačidlá pre ešte lepšie ponorenie sa do sveta mobilných hier. Zo smartfónu sa tak v jednom okamihu stáva kompaktná herná konzola so zabudovanými tlačidlami podobne, ako pri bežnom hernom ovládači. 

black shark 4 tlacidla
Zdroj: Black Shark

Spomenúť však musíme aj prítomnosť 120W hyper rýchleho nabíjania, ktoré dokáže batériu s kapacitou až 4 500 mAh nabiť za menej ako 20 minút. (67W nabíjací adaptér v balení nabije smartfón za 25 minút)

Ďalšie špecifikácie, ktoré nesmieš prehliadnuť: 

Herná stránka však nie je to jediné, čím by mal smartfón ohúriť svojich budúcich majiteľov. Výrobca sa zameral aj na ďalšie silné stránky a smartfón vybavil naozaj unikátnymi technickými riešeniami. K dispozícii je napríklad špičkový audio systém, vodné chladenie hlavných hardvérových súčastí, či 5G konektivita. Spomenúť musíme aj špičkový trojitý zadný fotoaparát s konfiguráciou 48 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, ktorý sa stará nie len o kvalitné fotografie, ale zároveň dizajnovo obohacuje zadnú stranu zariadenia. 

Bezkonkurenčné cenovky

A ako sú na tom teda európske cenovky novej hernej mašiny Black Shark 4 od Xiaomi? Ako sme už spomenuli vyššie, základný model s 6 GB RAM je v predpredaji u oficiálneho predajcu na platforme AliExpress dostupný už za 419 USD. Cenovka najvýkonnejšieho modelu s 12 GB RAM a 256 GB úložiskom je v čínskom sklade na úrovni 599 USD, no treba mať na pamäti, že pri drahších modeloch je dostupný aj kupón BSSALE30, ktorý zrazí cenu o ďalších 30 USD. Do pozornosti však dávame najmä oficiálny poľský sklad predajcu Black Shark, kde je dostupný zrejme „najideálnejší“ model s 8 GB RAM a 128 GB úložiskom, pričom po započítaní dopravy z PL skladu a po využití zľavového kupónu ťa tento smartfón vyjde iba na skvelých 401,81 eur!

Oficiálny predpredaj smartfónu Black Shark 4 nájdeš na platforme AliExpress

Všetky dostupné informácie o novinke Black Shark 4, ako aj bližšie informácie o spustení predpredaja a jeho dobe trvania nájdeš priamo na oficiálnom webe predajcu TU. Na záver iba uvedieme, že predpredaj trvá iba do 30. apríla, takže rozhodne svoj nákup neodkladaj!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre