Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Slúchadlá F9-5 zaujmú nie len niekoľko dňovou výdržou, ale najmä až neuveriteľne nízkou cenou

True Wireless Stereo slúchadlá s najmodernejším Bluetooth 5.0 a nabíjacím boxom s veľkou kapacitou už dlho nie sú tak drahou záležitosťou.

Trh s bezdrôtovými slúchadlami sa v poslednom roku rozrástol o pomaly nespočetné množstvo nových zaujímavých modelov od najrôznejších výrobcov. Ponuka je momentálne tak široká, že si z nej bežní zákazníci ani nedokážu vybrať. Dnes by sme vám preto chceli predstaviť jeden prípadný tip na kúpu v podobe slúchadiel F9-5, ktoré zaujmú hneď viacerými aspektami. Najzásadnejšími sú však jednoznačne skvelá výdrž, možnosť nabitia smartfónu z nabíjacieho boxu, ale aj neuveriteľne nízka cena, momentálne na úrovni iba 9,34 eur s bezplatným doručením

Slúchadlá F9-5 za skvelých 9,34 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Overené najmodernejšie technológie

sluchadla f9_5
Zdroj: TomTop

Slúchadlá F9-5 vsádzajú na moderné, no za to dostatočne overené technológie, ktoré momentálne nájdeme vo väčšine kvalitných modelov. Reč je o bezdrôtovej technológií True Wireless Stereo, ktorá ide ruka v ruke s moderným štandardom Bluetooth 5.0. Tento typ Bluetooth štandardu zabezpečuje najmä stabilnejší prenos, no jeho výhodou je aj menšia spotreba energie. 

sluchadla f9_5 rozmery
Zdroj: TomTop

Menšia spotreba elektrickej energie logicky znamená lepšiu výdrž batérie na jedno nabitie. Práve tento aspekt je jedným z najväčších ťahákov slúchadiel F9-5. Samotné slúchadlá totižto aj napriek svojej kompaktnosti disponujú až 50 mAh batériami, ktoré zabezpečujú niekoľko hodinovú výdrž. V prípade vybitia slúchadiel je však k dispozícii nabíjací box s kapacitou až 1 200 mAh. Celkovo tak slúchadlá poskytujú dostatok šťavy na niekoľko dní. Za zmienku určite stojí aj možnosť dobitia smartfónu, keďže nabíjací box umožňuje „reverzné“ nabíjanie cez USB kábel

sluchadla f9_5 powerbanka
Zdroj: TomTop

Slúchadlá ponúkajú aj niekoľko ďalších vychytávok, napríklad zabudovaný LED displej priamo na nabíjacom boxe zobrazujúci aktuálny stav nabitia batérie, či magnetické uzatváranie boxu. Samozrejmosťou sú aj vstavané mikrofóny s aktívnou redukciou šumu pri hovoroch, ako aj jednoduché dotykové ovládanie priamo na slúchadlách.

Slúchadlá F9-5 za skvelých 9,34 eur nájdeš na TomTop.com

Aktuálnu bezkonkurenčnú akciu na slúchadlá F9-5 nájdeš na e-shope TomTop.com. Slúchadlá su na tomto e-shope dostupné už za 9,34 eur s bezplatnou dopravou bez ďalších poplatkov. Aktuálne cenové zvýhodnenie sa vzťahuje na všetky 3 farebné vyhotovenia – čierna, biela, ružová. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close