Sponzorovaný obsahXiaomi

Skvelý Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro s cenovkou, ako bežný fitness náramok? Nenechaj si ujsť ďalšie zľavové kupóny!

Populárny inteligentný náramok Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro sa opäť ocitá v neodolateľnej zľave, ktorú jednoducho musíš využiť.

Nenechaj si ujsť exkluzívny zľavový kupón na jeden z najobľúbenejších inteligentných náramkov súčasnosti. Stále pomerne čerstvá novinka Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro stojí za bežných okolností zhruba 100 eur. V rámci výpredajov na populárnom zahraničnom e-shope Hekka.com si však môžeš tento náramok kúpiť za cenu bežného Mi Band náramku. Pre uplatnenie zľavy stačí pri nákupe zadať zľavový kupón „HEKKA7PRO“.

Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro

xiaomi smart band 7 pro 2
Zdroj: Hekka.com

Inteligentný náramok Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro vsádza na 1,64-palcový AMOLED displej s 2,5D zakriveným sklíčkom. Po hardvérovej stránke displej ponúka rozlíšenie 458 x 280 pixelov a jas až do 500 nitov. Čitateľnosť je aj vďaka vyššiemu jasu a zakrivenému sklíčku mimoriadne dobrá aj za zlých svetelných podmienok. Celkovo tak displej náramku možno po považovať skôr za moderné inteligentné hodinky, ako za bežný fitness náramok.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi smart band 7 pro
Zdroj: YouTube @Xiaomi

Veľkú časť potencionálnych majiteľov určite poteší prítomnosť Always-on technológie. Tá zabezpečuje neustále zobrazovanie času a najdôležitejších údajov. Najväčšou prednosťou tejto technológie je ale mimoriadne nízka spotreba energie aj napriek neustálemu „zapnutiu“ displeja. Pri bežnom používaní sa tak výdrž 235 mAh batérie pohybuje na úrovni až 12 dní. Pochopiteľne, pri intenzívnejšom používaní a využívaní funkcií pre sledovanie športových aktivít je výdrž hodiniek na nižšej úrovni. Stále sa však pohybuje na slušnej hranici zhruba 6 dní na jedno nabitie batérie.

Pre dokonalý prehľad nielen o športových aktivitách, ale aj celkovo o zdraví používateľa sú k dispozícií viaceré technológie. Nechýba monitorovanie srdcovej frekvencie či meranie saturácie krvi kyslíkom. V dnešnej uponáhľanej dobe nesmie chýbať ani monitoring stresu, monitoring kvality spánku a pod. . Pre sledovanie športových aktivít je k dispozícii až 110 rôznych režimov pre rôzne typy cvičení, športov, celých funkčných tréningov alebo bežecké kurzy. Nadšencov vodných športov určite poteší aj vodotesnosť s certifikátom 5ATM.

Inteligentný náramok Xiaomi Mi Smart Band 7 Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na už spomínanom e-shope Hekka.com. Pre zrazenie ceny na úroveň skvelých 63,93 eur stačí pri objednávke zadať zľavový kupón „HEKKA7PRO“. Dobrou správou je, že aj napriek dodaniu z HK skladu je už v cene započítaná DPH. Za doručenie tak nezaplatíš ani o cent navyše a pritom sa vyhneš ďalším zbytočným poplatkom.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close