Sponzorovaný obsahXiaomi

Skladačka HIMO Z20 so skvelým dojazdom je opäť dostupná za skvelú cenu! Nechýba zľavový kupón a bezplatná doprava

Praktická mestská skladačka HIMO Z20 poslúži pri každodennom dochádzaní ale aj pri dlhších výletoch po spevnenom teréne.

Stále populárnejší internetový predajca Hekka.com prichádza s ďalšou neodolateľnou ponukou. Na vrchol najlepších a najvýhodnejších produktov v rámci nového zľavového tornáda sa dostala populárna mestská skladačka HIMO Z20. Tá sa pýši skvelým dojazdom, technickou výbavou a v neposlednom rade, atraktívnou cenovkou. Pri využití unikátneho zľavového kupónu ušetríš pri nákupe stovky eur! Tradične nechýba ani bezplatná doprava z európskeho skladu bez poplatkov ako clo alebo DPH.

HIMO Z20 – skvelý parťák do mesta

himo z20 ilustracny
Zdroj: HIMO

Kompaktná mestská skladačka HIMO Z20 je vďaka šikovnému skladaciemu mechanizmu a skladacím riadidlám ideálnym riešením pri mestských presunoch. Spoločne s 250W elektrickým pohonom s maximálnou rýchlosťou až 25 km/h bezproblémovo zabezpečí presun bez akéhokoľvek potenia. Elektromotor je pritom dopĺňaný až 6-stupňovou prehadzovačkou od spoločnosti Shimano. Skladačke tak nerobia problémy ani kopce, či práve dlhé rovinaté presuny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
himo z20 prehadzovacka
Zdroj: HIMO

Do mimoriadne kompaktných útrob bicykla HIMO Z20 sa výrobcovi podarilo vtesnať batériu s kapacitou až 10 Ah. Vďaka netradične veľkej batérii sa tak dá z bicykla vyťažiť naozaj maximum. Pri bežných presunoch a čisto elektrickom pohone tak môžeš počítať s výborným dojazdom až 50 km! Ak by si však nenechal všetko iba na „elektriku“, dokážeš vlastnou silou posunúť hranicu dojazdu až na skvelých 80 km.

himo z20 zlozeny
Zdroj: HIMO

Vtesnanie napájania do útrob bicykla má aj ďalšiu veľkú výhodu v podobe krytia na úrovni certifikátu IPX7. Jazda aj v mimoriadne zlom počasí, či prípadné umývanie alebo prejazd cez mláku tak bicyklu nerobia absolútne žiadne problémy. Medzi ďalšie výhody určite patria až zabudovaný LED displej, LED svetlomet, kotúčové brzdy vpredu i vzadu či 20-palcové pneumatiky s pomerne vysokým profilom navyšujúce pohodlie pri jazde po nerovnom teréne.

Ako sme uviedli v úvode, elektrickú skladačku HIMO Z20 momentálne nájdeš v skvelej ponuke na stránkach predajcu Hekka.com. Pri využití zľavového kupónu „HekkaHZ20“ zrazíš jeho cenovku na skvelých 789,07 eur, vďaka čomu ušetríš naozaj stovky eur. Výhodou je aj dodanie z európskeho skladu úplne zdarma. Nemusíš sa tak obávať žiadnych dodatočných poplatkov ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close