Siahni po špičkovej kvalite za super cenu. Laserové gravírovačky ATEZR patria medzi najlepšie modely na trhu

Nekompromisná laserová gravírovačka, ktorá si hravo poradí aj s tými najväčšími výzvami? Z ponuky ATEZR si rozhodne vyberieš.

atezr p20 plus ilustracny
Zdroj: YouTube @ATEZR

Tvoja prvá laserová gravírovačka alebo už patríš medzi ostrieľaných domácich kutilov? Z ponuky laserových gravírovačiek od spoločnosti ATEZR si vyberú aj tí najnáročnejší. Stále populárnejší výrobca laserových gravírovačiek si najnovšie pripravil dvojicu zaujímavých zliav, vďaka ktorým sú vybrané modely ešte atraktívnejšie ako kedykoľvek predtým. Nehovoriac o ich špičkových parametroch, vďaka ktorým oba modely ATEZR P10 a ATEZR P20 PLUS doslova búrajú konkurentov. Nechýba ani bezplatná doprava z českého skladu do 7 pracovných dní či porcia skvelých zľavových kupónov.

ATEZR P10 Combo set

atezr p10 combo set 2
Zdroj: ATEZR

Laserová gravírovačka ATEZR P10 v špeciálnom vylepšenom sete ponúka mimoriadne veľký pracovný priestor s rozmermi až 430 x 430 mm a hneď niekoľko pokročilých funkcionalít. Základom gravírovačky je duálny laserový modul s výkonom laseru na úrovni až 12W. Oproti bežným laserovým gravírovačkám s výkonom 5W je gravírovanie rýchlejšie až o 50%. Samozrejme, 12W laserový modul má navrch aj po kvalitatívnej stránke, pričom dokáže nie len gravírovať do takmer všetkých materiálov, ale bezproblémovo pomôže aj pri rezaní 15 mm drevených či akrylových dosiek.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
atezr p10 combo set 1
Zdroj: ATEZR

Skúsenejších používateľov určite poteší automatický obracač objektov priamo v balení, ktorý umožňuje gravírovanie napr. do sklenených pohárov a pod. predmetov. Nechýba ani externý air assist systém. Ten zase výrazne redukuje množstvo dymu zostávajúceho v okolí laserového modulu. Gravírovanie či rezanie materiálov je vďaka tejto technológii ešte presnejšie, no najmä bezpečnejšie.

Začiatočníci a menej skúsení používatelia ocenia DIY dizajn laserovej gravírovačky. Jej zloženie totižto aj úplným amatérom zaberie maximálne 20 minút. Gravírovačka však poteší aj skvelou pripojiteľnosťou. Gravírovať je možné štandardným spôsobom cez laptop alebo PC, no väčšina používateľov určite uvíta možnosť gravírovania cez šikovnú appku Atezr Laser dostupnú pre smartfóny.

ATEZR P20 PLUS

Laserová gravírovačka ATEZR P20 PLUS zdieľa väčšinu svojho hardvéru a konštrukciu s menej výkonným súrodencom ATEZR P10. Porcia výkonu je v tomto na úrovni až 24W, čo je na domácu gravírovačku už naozaj slušná porcia. Laserovému modulu tak nerobí problém gravírovanie do naozaj čohokoľvek. Hravo si pritom poradí aj s rezaním drevených dosiek, akrylu či dokonca plechu s hrúbkou do 0,3 mm.

atezr p20 plus 1
Zdroj: ATEZR

Pokročilí domáci používatelia ocenia aj možnosť farebného gravírovania. Táto metóda vďaka mimoriadne vysokému výkonu laseru umožňuje vytváranie až 340+ farebných odtieňov na kovových povrchoch. Pri domácich projektoch sa tak nemusíte naozaj nijako obmedzovať, pričom svoje výtvory môžete vďaka pestrým farbám posunúť na úplne inú úroveň.

Výrobca sa pri vývoji zameral aj na vysokú presnosť a precíznosť pri gravírovaní, pričom v tomto prípade má laserový bod rozmery iba skvelých 0,08 x 0,06 mm. Nechýbajú ani pokročilé bezpečnostné funkcie. Či už máme na mysli funkcie zabraňujúce vznieteniu materiálov pri gravírovaní a rezaní, funkcie zabraňujúce poškodeniu hardvéru a samotného laserového modulu či ochranné prvky pre maximálnu ochranu zdravia a zraku používateľov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre