HuaweiSpravodajstvo

Séria Huawei P50 je údajne pripravená na masovú výrobu. Predstavenie je už údajne za rohom

Predstavenie novej vlajkovej série Huawei P50 by sa malo konať už o mesiac. Dozvedáme sa aj bližšie detaily o nadchádzajúcej sérii.

Situácia, v ktorej sa ocitla spoločnosť Huawei je určite nezávideniahodná, keďže reštrikcie zo strany USA sú stále v platnosti a nad vzťahmi medzi Čínou a USA sa stále viac zmráka. Vyhliadky do budúcnosti pre spoločnosť teda nie sú vôbec ružové, čo možno dopomohlo ku tomu, aby sa spoločnosť koncom minulého roka „zbavila“ svojej dcérskej spoločnosti Honor. Nedávno sa spomínal aj predaj svojej vlastnej mobilnej divízie, keďže práve tento segment zasiahol spoločnosť Huawei zrejme najviac. Spoločnosť však tieto špekulácie obratom vyvrátila, pričom dnes sa dozvedáme prvé zásadné detaily o očakávanej sérii Huawei P50, ktorá by mohla spoločnosť čiastočne postaviť na nohy.

Huawei P50 prinesie čiastočnú zmenu v „názvosloví“

So zásadnými informáciami prišiel len nedávno známy technologický leaker vystupujúci pod prezývkou @Teme. Na sociálnej sieti Twitter nedávno zverejnil hneď niekoľko zásadných detailov, ktoré by určite nemali ujsť oku žiadneho technologického nadšenca.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako informuje vo vyššie uvedenom príspevku, série Huawei P50 príde v troch verziách, no v tomto prípade príde ku zmene názvoslovia. Nový štandardný model Huawei P50 bude totižto vychádzať z predošlého modelu Lite, pričom novým modelom Huawei P50 Pro bude ešte v minulom roku štandardný model. Vrcholom série by mal byť model Huawei P50 Pro+, ktorý nahradí predošlú verziu Pro.

Nové technické a zrejme aj softvérové funkcie

Všetky zariadenia by mali vychádzať z podobného dizajnu, pričom medzi najväčšie novinky by mali patriť nadštandardná kvalita displeja, super senzitívna zadná kamera s novým dizajnom a pokročilými technológiami spoločnosti Leica, ako aj úplne nové funkcie pre milovníkov mobilných hier. Podľa informácií spomínaného leakera by mal byť nový model Huawei P50 prísť s procesorom Kirin 9000E, pričom obe Pro verzie majú prísť s procesorom Kirin 9000.

Predstavenie novej vlajkovej série Huawei P50 by sa údajne mohlo konať už koncom marca, niekedy medzi 26. a 28 marcom. Všetky vyššie uvedené informácie však neboli nijako oficiálne potvrdené a ide iba o špekulácie, respektíve informácie z neoverených zdrojov.

Zdroj: Gizchina

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close