SamsungSpravodajstvo

Samsung údajne pracuje na ďalšom smartfóne, ktorý prinesie rovnakú vlastnosť ako Xiaomi Mi 9T Pro

Juhokórejský gigant chce podľa všetkého zavítať do vôd, kde doposiaľ "kraľovala" konkurencia

Spoločnosť Samsung si v tomto roku chystá ďalšie prekvapenie, ktoré zrejme poteší nejedného fanúšika tejto značky. Podľa najnovších informácií, s ktorými prišiel zahraničný portál Pigtou.com v spolupráci so známym leakerom @Onleaks, to vyzerá tak, že juhokórejský gigant plánuje ešte v tomto roku predstaviť dostupný smartfón zo série Galaxy A, ktorý by bol po prvýkrát vybavený vysúvacou selfie kamerou. Doposiaľ jediný smartfón s vysúvacou kamerou od Samsungu niesol označenie Galaxy A80, no šlo o smartfón s netradičným riešením otáčania zadného fotoaparátu. Pripravovaný smartfón však má prísť so známou technológiou, ktorú poznáme zo smartfónov značky OnePlus, Honor, či Xiaomi.

samsung galaxy a vysuvacia kamera 2
Zdroj: Pigtou.com

Portál Pigtou.com v spolupráci s leakerom @Onleaks prišli nie len s prvotnými informáciami o zatiaľ neznámom zariadení, ale zároveň zverejnili hneď niekoľko 3D renderov, ako by mal pripravovaný smartfón vyzerať. Z vyhotovených obrázkov je jasné, že smartfón bude podľa všetkého predstaviteľom série Galaxy A. Prezrádzajú to najmä zaoblené tvary, typický trojitý zadný fotoaparát a snímač odtlačkov prstov na zadnej strane.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
samsung galaxy a vysuvacia kamera 3
Zdroj: Pigtou.com

Zatiaľ neznámy smartfón s rozmermi 160,9 mm x 77 mm x 9,2 mm má disponovať až 6,5-palcovým displejom, infračerveným blasterom, portom USB Type-C v spodnej časti, ako aj spodným mikrofónom a reproduktorom. Bohužiaľ, klasický 3,5 mm audio jack v pripravovanom zariadení nenájdeme.

Už teraz je jasné, že pripravovaný smartfón to bude mať na trhu kvôli čínskej konkurencii náramne ťažké. Ak by však dokázal Samsung zraziť cenovku tohto zariadenia na minimum, mohol by s konkurentmi zabojovať aspoň vo vybraných regiónoch, kde patria modely Galaxy A medzi najpopulárnejšie na trhu. Na vyjasenenie všetkých informácií si však budeme musieť ešte chvíľku počkať, keďže dátum predstavenia tohto zariadenia je stále neznámy. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close