SamsungSpravodajstvo

Samsung prezrádza, kedy môžeme očakávať príchod telefónov z produktovej rady S22. Ovplyvní čipová kríza ich predstavenie?

Samsung prostredníctvom svojho oficiálneho blogu komunikuje, že produktová rada telefónov Samsung Galaxy S22 príde už vo februári.

Posledné týždne priniesli viacero správ o nadchádzajúcich telefónoch spoločnosti Samsung z produktovej rady Galaxy S22. Pomaly to vyzeralo tak, že kórejský výrobca smartfónov nebude mať čo predstaviť. Najnovšie spoločnosť prostredníctvom svojho blogu prezrádza, že v priebehu nasledujúceho mesiaca uvidíme „najpozoruhodnejšie zariadenie s prívlastkom Galaxy S“.

Samsung zatiaľ presný dátum nekomunikoval

Treba však uviesť, že Samsung prostredníctvom úst TM Roha neuvádza presný dátum, kedy bude nová produktová rada vlajkových telefónoch predstavená. Na druhej strane treba uviesť, že všetko poukazuje na to, že sa tak stane 9. februára.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ďalej treba povedať, že hoci Samsung neprezrádza žiadne podrobnosti o nových produktoch, tak sa snaží navodiť, že nadchádzajúca generácia telefónov bude revolučnou. Pri tomto tvrdení si pomáha rokmi 2011, kedy spoločnosť na trh uviedla prvý Galaxy Note, ktorý sa s 5,3“ obrazovkou vo všeobecnosti pokladal za veľký. Ďalej hovorí aj o dotykovom peru, čo je technológia, ktorá je dedičstvom práve produktovej rady Note. Samsung rovnako spomína i rok 2019, kedy spoločnosť predstavila prvú generáciu telefónov Galaxy Z Fold. Pre tých, ktorí nevedia, tak ide o skladateľné smartfóny, ktoré sú z roka na rok populárnejšie. Tieto zariadenia okrem iného priniesli aj viacero pokročilých režimov, kedy môžu používatelia plnohodnotne pracovať s viacerými otvorenými oknami súčasne.

Samsung ďalej hovorí, že aj tento rok bude rokom inovácií. Rovnako v publikovanom blogu možno bádať i časti textu, v ktorých Samsung naznačuje návrat produktovej rady Note. Tu však treba uviesť, že s veľkou pravdepodobnosť produktová rada Note, ak príde, nebude samostatnou. Podľa aktuálne dostupných informácií, zariadenie S22 Ultra bude prezlečeným telefónom Note. Rovnako sa do obehu medzičasom dostali nielen fotografie potvrdzujúce tieto fámy, ale i video. Tak isto treba spomenúť aj dotykové pero S Pen, ktoré sme mohli vidieť v kombinácii s telefónov S22 Ultra.

Roh ďalej dokonca spomína, ako boli fanúšikovia sklamaní a „prekvapení, keď Samsung minulý rok nevydal nový Galaxy Note. Po pravde, existuje oveľa viac ako len pár náznakov, ktoré poukazujú na to, že S Pen a telefóny Note sa vrátia spolu s telefónmi Galaxy S22. Blogový príspevok končí rozprávaním o tom, ako bude produktová rada telefónov Galaxy „zatiaľ najinteligentnejším zážitkom z Galaxy“.

Samsung Galaxy S22 Ultra_na prvych snimkach_3
Zdroj: frontpagetech.com

Tak či onak, múdrejší budeme už v priebehu nasledujúceho mesiaca a pevne veríme, že slová TM Roha sa naplnia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close