ANDROIDZariadenia

Samsung predstavil nového kráľa strednej triedy s trojicou zadných fotoaparátov. Zoznámte sa s novým Galaxy A7

Spoločnosť Samsung dnes celkom nečakane predstavila nový prírastok do rodiny smartfónov Galaxy A. Najnovší prírastok prichádza pod označením Galaxy A7 (2018). Jeho základné špecifikácie a viaceré vymoženosti nám ihneď napovedajú, že ide zrejme o jeden z najlepších smartfónov strednej triedy vôbec.

Na svoje si prídu hlavne milovníci kvalitných fotografií

Najväčšou prednosťou nového Galaxy A7 je zrejme fantastický trojitý fotoaparát na zadnej strane zariadenia. Prvým z trojice fotoaparátov je 24-megapixelový hlavný objektív s automatickým zaostrovaním a clonou f/1.7. Tomu napomáha sekundárny širokouhlý 8-megapixelový objektív so 120-stupňovým záberom a clonou f/2.4. Trojicu uzatvára posledný 5-megapixelový fotoaparát s voliteľnou hĺbkou ostrosti. Na svoje si prídete ale aj pri vytváraní dokonalých selfíčok. Na prednej strane zariadenia sa totižto nachádza 24-megapixelový fotoaparát spoločne s LED bleskom, ktoré vo svojej kombinácií dokážu vytvoriť fotografie s rozostreným pozadím (Selfie Focus), alebo fotografie s dokonalým štúdiovým osvetlením (Pro Lightning). Ubezpečujeme Vás, že smartfón s takouto foto výbavou by ste aktuálne na trhu strednej triedy hľadali márne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Samsung

Praktické, no zároveň výkonné zariadenie

I keď je nový Galaxy A7 vybavený najpokročilejšími fotoaparátmi, spoločnosť Samsung z ostatných častí nijako technologicky neubrala a celkovo sa jedná o naozaj výkonné zariadenie. Smartfón je totižto vybavený naozaj kvalitným 6-palcovým FullHD+ Super AMOLED Infinity displejom, ktorý určite nesklame ani náročnejšieho zákazníka. Do jeho útrob sa dostal osemjadrový procesor bežiaci na taktoch 2,2GHz + 1,6GHz. Tomu sekundujú postačujúce 4GB operačnej pamäte RAM a 64GB interného úložného priestoru, ktorý je rozšíriteľný až o ďalších 512GB prostredníctvom microSD karty.

Zdroj: Samsung

MicroUSB konektor zrejme nepoteší

Vynikajúce komponenty dopĺňa batéria s kapacitou 3300 mAh, ktorá v spolupráci s novým Androidom 8.0 Oreo dokáže zabezpečiť chod smartfónu po celý deň. Z hľadiska bezdrôtovej konektivity je na tom smartfón samozrejme vynikajúco, podporuje všetky LTE siete alebo najnovšiu certifikáciu Bluetooth 5.0, no zrejme nepoteší odporcov už staršieho microUSB konektoru. Na záver taktiež treba spomenúť aj snímač odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza na bočnej hrane zariadenia.

Cena a dostupnosť

Samsung Galaxy A7 by sa mal na slovenskom trhu objaviť už v druhej polovici októbra. Jeho odporúčaná cena pre maloobchodný predaj je 349 eur, pričom bude dostupný až v 4 rôznych farebných vyhotoveniach: čierna, modrá, zlatá, ružová. (Galaxy A7 je dostupný aj vo verzii s 6GB operačnej pamäte RAM, no dostupnosť tohto modelu je v našich končinách dosť nepravdepodobná)

Zdroj: news.samsung.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close