SamsungSpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Samsung pravdepodobne predstaví prvý model televízie bez rámu. Stať by sa tak malo na veľtrhu CES 2020

Podľ najnovšieho zdroja informácií by mal Samsung na veľtrhu CES 2020 predstaviť najnovší model svojej bezrámovej televízie.

Samsung podľa najnovších informácií zvýši latku pre chytré televízie na veľtrhu CES 2020, ktorý sa uskutoční v budúcom mesiaci. Na trh má priviesť prvú bezrámovú televíziu. Jedná sa o informácie z Južnej Kórei, ktoré tvrdia že si zariadenie vyslúžilo „dva palce hore“ od Kim Hyun-seoka, šéfa komerčnej elektroniky v Samsungu a ďalších vysoko postavených pracovníkov.

To, že sa nejedná iba o nejaký koncept svedčia plány spoločnosti, podľa ktorých má začať  s masovou výrobou vo februári 2020. Bez rámu budú však vyrábané  len televízie nad 65 palcov. Naznačuje to komplikovaný výrobný proces, ktorý sa pre menšie veľkosti nehodí. Taktiež to môže znamenať, že chce spoločnosť odlíšiť svoje prémiové televízie od tých obyčajných.

Samsung
Zdroj: sammobile.com

Zdroj ďalej  uvádza, že tentokrát by sa malo jednať o ozajstný bezrámový model, nie ako modely iných výrobcov. Samsung to dosiahol pripojením obrazovky rovno na telo televízie. Vznikajú tak obavy o integritu produktu, pri ktorej vzniká riziko odpojenia obrazovky.

Podľa všetkého si už pred dvomi mesiacmi zaregistrovali ochrannú známku, ktorá nesie názov „Zero Bezel“, čo znamená bez rámu. Nadchádzajúca výstava môže byť najlepším miestom, kde spoločnosť svoj najnovší produkt odprezentuje, čiže viac informácií bude až o mesiac.

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close