SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S23 Ultra: Týždeň pred predstavením sa model objavil na videu. Takto bude vyzerať!

Galaxy S23 Ultra od Samsungu sa objavil na unboxing videu. Pozrite sa na novinku týždeň pred jeho oficiálnym predstavením.

Predstavenie modelového radu Samsung Galaxy S23 sa blíži. Nové vlajkové lode sa majú predstaviť počas veľkej konferencie spoločnosti, ktorá nesie pomenovanie Galaxy Unpacked. Táto konferencia má prebehnúť už o týždeň, pričom je naplánovaná na 1. februára. Novinkami na konferencii nemajú byť však len smartfóny, ukázať sa má aj nový modelový rad notebookov, pričom pozornosť sa upriamuje najmä na vlajkové smartfóny pre rok 2023. Tieto zariadenia majú prísť v zložení troch modelov a najlepšie vybaveným smartfónom má byť Galaxy S23 Ultra. Tento model sa najnovšie objavil na videu viac ako týždeň pred predstavením a pozrieť sa tak môžeme na jeho konštrukciu, no aj balenie. Unboxing video je voľne dostupné na videoplatforme YouTube.

Galaxy S23 Ultra sa objavil v unboxing videu

Vzhľadom k blížiacemu sa predstaveniu vlajkových lodí z radu Galaxy S23 sa nečudujeme, že sa niektoré modely už dostali k testerom či prvým majiteľom. Vďaka tomu sa na modely môžeme pozrieť ešte pred prestavením, čo je aj príkladom videa s modelom Samsung Galaxy 23 Ultra. Ide o najlepšie vybavený model, ktorý ponúkne vrcholnú výbavu na čele s čipsetom Snapdragon 8 Gen 2. Tento čipset sa má objaviť aj v Európe a niektoré úniky naznačujú, že pôjde o špeciálnu verziu s vyšším výkonom práve pre modely od Samsungu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Video s rozbaľovaním modelu Galaxy S23 Ultra s nami zdieľal kanál na YouTube s názvom Checkout Tech. Má len 44 sekúnd, no môžeme na ňom vidieť všetko, čo je podstatné. Balenie modelu bude tento rok úsporné a nebude obsahovať zbytočné súčasti. Za zbytočnú súčasť spoločnosť Samsung aj teraz považuje nabíjací adaptér. Ten by sa do balenia vzhľadom k jeho veľkosti určite nevošiel. Musíme však poznamenať, že väčšina z vás svoj nabíjací adaptér má už z predchádzajúceho zariadenia. Model Galaxy S23 Ultra má podporovať 45W nabíjanie rovnako, ako jeho predchodca.

Prítomnosť pera S pen aj elegantný dizajn

Najlepšie vybavený smartfón vlajkovej série od Samsungu sme už skôr mohli vidieť na fotografiách. Skoršie úniky sa nám teraz potvrdili, keďže model má prísť s veľkým displejom a menšími rámčekami. V konštrukcii máme nájsť aj pero S pen, ktoré bude slúžiť k lepšej práci na väčšom displeji. Model s prívlastkom Ultra totiž už druhou generáciou nahrádza staršiu sériu modelov Galaxy Note. Dizajnovo sa model výraznejšie podobá na minuloročnú generáciu Galaxy S22 Ultra. Nový Galaxy S23 Ultra však predsa len nejaké tie zmeny prinesie.

Samsung Galaxy S22 Ultra_displej_2
Minuloročný Galaxy S22 Ultra. Zdroj: Vosveteit.sk

Rámik okolo displeja má byť menej výrazný keď ho porovnáme s Galaxy S22 Ultra. Rovnako aj kamera na zadnej strane má byť o niečo väčšia a výraznejšia. Na prvý pohľad však bude Galaxy S23 Ultra od jeho predchodcu mierne ťažké odlíšiť. Predstavenie noviniek prebehne už o pár dní, no vzhľadom k tomuto videu je už len málo vecí, čo o smartfóne nevieme.

Budete sledovať predstavenie vlajkových lodí z radu Galaxy S23? A čo poviete na nový Galaxy S23 Ultra? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close