SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S20+: Opäť zachytený. Tentokrát však na videu, zároveň boli odhalené viaceré kľúčové vlastnosti zariadenia

Portál XDA-developers.com zdieľal video, na ktorom je zachytený Samsung Galaxy S20. Spolu s ním informuje aj o očakávaných špecifikáciách.

Predstavenie Samsungu Galaxy S20 a jeho jednotlivých variant sa nezastaviteľne blíži. Nasvedčuje tomu ďalší únik informácií. Naposledy sa do obehu dostali fotografie zariadenia, ktoré zverejnil Max Weinbach prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovšie dizajn zariadenia (pozn. redakcie: vo verzii Samsung Galaxy S20+) bol zachytený aj na živom videu, ktoré zverejnil portál xda-developers.com. Video, ktoré bolo publikované si môžete pozrieť nižšie.

Ako ste mohli vidieť, tak video zachytáva kompletný vzhľad smartfónu Galaxy S20. Okrem toho video ďalej odhaľuje čítačku prstov umiestnenú v displeji (pozn. redakcie: podľa zdrojov portálu ide o ultrasonický senzor), minimálne rámčeky na prednej strane, ako aj výrez so selfie kamerou umiestnenou v strede vrchnej časti displeja. Portál ďalej upozorňuje aj na ďalšie špecifikácie zariadenia, ktoré hovoria o tom, že rozlíšenie displeja je 3200 x 1440 bodov s pomerom strán 20:9.

Samsung Galaxy S20 rozlisenie displeja
Zdroj: xda-developers.com

Ako môžete na obrázku nižšie vidieť, tak ďalšie zdroje portálu hovoria o tom, že zariadenie bude disponovať displejom so zobrazovacou frekvenciou do 120Hz pričom nebude chýbať možnosť prepnutia do 60Hz. Mimochodom, bude sa jednať vôbec o prvý displej z kuchyne Samsungu s takto vysokou zobrazovacou frekvenciou v smartfóne.

Samsung Galaxy S20 zobrazovacia frekvencia
Zdroj: xda-developers.com

Portál ďalej uvádza, že ich zdroj im prezradil aj to, že zariadenie nebude disponovať 3,5 jackom pre slúchadlá. Používatelia tak budú nútení využívať bezdrôtové technológie na ich pripojenie. Ďalej, zariadenie by podľa všetkého malo disponovať procesorom Qualcomm Snapdragon 865 v kombinácií so 11GB RAM a 128GB úložným priestorom. Smartfón by mala poháňať batéria o kapacite 4 370mAh.

Samsung Galaxy S20 dalsie uniknute specifikacie
Zdroj: xda-developers.com

Oficiálne predstavenie zariadenia sa očakáva 11. februára, teda približne o necelé 4 týždne. Popri smartfóne Galaxy S20 by mal byť predstavený aj nový skladateľný smartfón.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close