SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S11 – dostupné budú až 3 modely s 5G konektivitou. Povráva sa aj o „okresanej“ verzii Galaxy Fold

Prvé informácie o pripravovaných budúcoročných smartfónoch od spoločnosti Samsung sú tu

Nová generácia smartfónov Galaxy S11 od juhokórejského Samsungu bude zrejme dostupná vo viacerých verziách, ako sme si pôvodne mysleli. Najnovšie správy pochádzajúce zo zahraničného portálu MySmartPrice naznačujú, že juhokórejčania sa chcú do 5G konektivity pustiť naozaj vo veľkom štýle.

5G konektivita ako štandard

Spomínanému zahraničnému portálu boli údajne poskytnuté informácie ohľadom pripravovaných smartfónov zo série Galaxy S11. Presnejšie, poskytnuté mu boli prsné kódové označenia hneď troch modelov a to SM-G981, SM-G986 a SM-G988. Ako uvádza portál MySmartPrice, všetky smartfóny s týmito kódovými označeniami budú vybavené špeciálnym 5G modemom. Zatiaľ však nie je zrejmé, koľko modelov bude dostupných celkovo. Jednou z možností je totižto to, že Samsung zavedie 5G ako štandard, no tento scenár by v niektorých kútoch sveta nedával príliš zmysel. Oveľa logickejšou alternatívou teda je, že Samsung bude ponúkať hneď 6 modelov – 3 základné, podobne ako tento rok a 3 obohatené o 5G modem. Pochopiteľne, na bližšie informácie si musíme ešte niekoľko mesiacov počkať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung Galaxy Fold Lite

Špekulácie ohľadom nových modelov sa ale netýkajú iba „klasickej“ série smartfónov Galaxy S. Zahraničný portál totižto informuje aj o odhalení nového kódového označenia SM-F700F, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou patrí ďalšiemu pripravovanému skladaciemu smartfónu. Aktuálna skladačka z výrobne Samsungu totižto vystupuje pod kódovým označením SM-F900F. Ako ste si ale iste všimli, „novšie“ kódové označenie nesie nižšie číslo. V praxi by to teda malo znamenať, že nová verzia s označením SM-F700F bude akousi „okresanou“, respektíve Lite verziou skladačky Galaxy Fold. Z pohľadu bežného používateľa by tak šlo o celkom dobré správy, keďže akási horšia verzia skladacieho smartfónu by znamenala aj nižšiu cenovku, čím by sa skladacie smartfóny stali viac dostupné aj pre bežných zákazníkov.

Všetky vyššie uvedené informácie sú založené iba na odhalených kódových označeniach a špekuláciách. Treba brať na vedomie, že sa nejedná o oficiálne informácie, takže sa časom môžu ukázať ako nepravdivé.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close