SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy Note 10 nebude podporovať 45W rýchle nabíjanie. Dostupné bude výlučne pre vrcholný model Note 10+

Nový Galaxy Note 10 vyvoláva veľké otázniky. Niektoré kroky Samsungu sú úplne nepochopiteľné

Len pár týždňov pre oficiálnym predstavením nového Samsungu Galaxy Note 10 sa dozvedáme ďalšie, doposiaľ neznáme informácie, ktoré vo väčšine z vás vyvolajú zmiešané pocity. S odhalenými informáciami prišiel ako prvý známy zahraničný leaker Ice universe, ktorý figuruje na sociálnej sieti Twitter.

45W rýchle nabíjanie iba pre vrcholný model

Spomínaný leaker vo svojich nedávnych Tweetoch poukázal na zaujímavé rozhodnutie spoločnosti Samsung, ktorá sa rozhodla, že klasický model Galaxy Note 10, ktorý sám o sebe nie je vôbec lacnou záležitosťou, nebude vybavený najmodernejším 45W rýchlym nabíjaním, ktorým spoločnosť z Južnej Kórey disponuje. Budúci majitelia sa tak budú musieť uspokojiť s 25W rýchlym nabíjaním.

Zaujímavosťou je, že Samsung sa rozhodol implementovať 45W rýchle nabíjanie iba do modelu Galaxy Note 10+, ktorý bude zrejme doposiaľ jedným z najdrahších smartfónov od Samsungu. Bohužiaľ, Samsung sa ulakomil na praktiky niektorých konkurenčných spoločností a majiteľov vrcholného modelu Galaxy Note 10+ určite nepoteší, keďže v balení tohto modelu nenájdu 45W adaptér, ale iba klasický 25W nabíjací adaptér. Podľa leakera Ice universe si tak budúci majitelia smartfónu Galaxy Note 10+ budú musieť dokúpiť 45W adaptér za ďalších 50 eur.

Všetky doposiaľ známe informácie o smartfóne Samsung Galaxy Note 10 nájdete na našom webe.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close