SamsungSpravodajstvoZariadenia

Samsung Galaxy Note 10 by mohol nabíjanie smartfónu posunúť na novú úroveň. Údajne dostane rýchle nabíjanie do 50W

Nabíjanie smartfónu je rutinou pre každého z nás. Výrobcovia smartfónov hoci zvyšujú ich kapacity, tak ruka v ruke pribúdajú aj nové technológie, väčšie displeje a podobne, čo na konci dňa znamená väčšiu spotrebu. Jediná možnosť ako dostať viac šťavy do našich smartfónov, kým nepríde nový typ batérií, je urýchliť jej nabíjanie.

Samsung Galaxy Note 10 by sme mohli nabiť extrémne rýchlo

O smartfóne Galaxy Note 10 toho moc aktuálne nevieme. Podľa aktuálnych správ vieme, že telefón by mohol prísť bez fyzických tlačidiel a ďalších výstupov, ktoré majú byť riešené bezdrôtovými technológiami (napr. zvuk má byť vyriešený technológiou mSound 2.0, ktorá využíva displej na šírenia zvuku), a podľa známeho leakera, ktorý si hovorí Ice Universe, smartfón by mal dostať do vienka podporu rýchleho nabíjania do 25W. Práve toto posledné tvrdenie najnovšie vyvracia redaktor portálu Forbes.com, Gordon Kelly. Ten totiž priniesol informácie, ktoré hovoria o rýchlom nabíjaní do 50W. Odvoláva sa na zdroje blízke spoločnosti Samsung.

Samsung Galaxy Note 10 Rychle nabijanie 50W
Zdroj: via Forbes

Okrem podpory rýchleho nabíjania do 50W, Gordon píše, že telefón by mal dostať do vienka displej s pomerom strán 19:9, a že by kamery zariadenia mohli byť rozmiestnené inak, ako sme boli u Samsungu doposiaľ zvyknutí. V prípade kamier však dodáva, že aktuálne je viacero verzií podrobených testovaniu.

Smartfón Samsung Galaxy Note 10 by mal byť podľa aktuálnych informácií predstavený v druhej polovici tohto roka, na prelome augusta a septembra.

Zdroj: via Forbes.com

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close